Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

ARCTIC STAR MARINE COLLAGEN

Neohodnoceno

Arctic Star Marine Collagen je vyroben z přírodní tresky obecné z Atlantiku a islandské divoké mořské okurky, která se loví v severním Atlantiku za islandským pobřežím. Vitamin C podporuje normální tvorbu kolagenu pro normální vaskulatury, kosti, chrupavky a kožní funkce.

1 020 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: H00042
ARCTIC STAR MARINE COLLAGEN
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Arctic Star Marine Collagen obsahuje více než 50 druhů živin, jako je vysoká hladina kolagenu, aminokyseliny, taurin, chondroitin sulfát, peptidy, mukopolysacharidy, vitamin C a mnoho dalších druhů složek, které mohou mít pozitivní vliv na fyziologické aktivity člověka. tělo.

Zlepšuje imunitu člověka (fenylalanin a saponiny)
Bráňí stárnutí pokožky a vrásek (kolagen)
Zlepšuje kvalitu vlasů (kolagen)
Podporuje růst nehtů (kolagen)

Složení:

Kolagen je klíčová proteinová struktura lidského těla. Kolagenové proteiny zajišťují, že tkáně lidského těla zůstávají silné.

Chondroitin sulfát je důležitou strukturní složkou chrupavky a poskytuje velkou část své odolnosti proti kompresi. Je to také lék proti bolesti pro ty, kteří trpí bolestmi kloubů. Chondroitin sulfát se stal široce používaným doplňkem stravy k léčbě osteoartrózy.

Aminokyseliny jsou základem pro strukturu bílkovin. Arctic Star Marine Collagen obsahuje důležité aminokyseliny, které si lidské tělo nedokáže samo vyrobit, například:

Methionin, který zlepšuje průtok krve a energii lidského těla, přispívá k tvorbě kožních bílkovin a inzulínu.

Lysin, který podporuje vývoj mozku a metabolismus tuků, řídí epifýzu, mléčnou žlázu, žluté tělo, vaječníky a předchází degeneraci buněk. Lysin je nedílnou součástí jater a žlučníku.
Tryptofan, který přispívá k tvorbě žaludeční šťávy a inzulínu.
Valin podporuje normální funkci nervového systému a působí zejména na žluté tělísko, prsa a vaječníky.
Threonin, který podporuje rovnováhu v aminokyselinách lidského těla.

Leucin může snížit hladinu cukru v krvi a zlepšit hojení kůže, ran a kostí.
Isoleucin přizpůsobuje brzlík, slezinu a metabolismus mozku tak, aby udržoval fyziologickou rovnováhu lidského těla.
Fenylalanin, který posiluje funkci ledvin a močového měchýře. Tyto živiny mohou zvýšit aktivitu imunitních buněk a pomoci lidskému tělu vytvářet protilátky.
Mukopolysacharid, který snižuje krevní tlak a snižuje možnost aterosklerózy.
Saponiny mohou zvýšit aktivitu imunitních buněk těla a přispět k tvorbě protilátek a oddálit stárnutí.
Vitamin C má schopnost zvýšit imunitu těla, podporovat syntézu kolagenu a podporovat funkci nervového systému, pomáhat chránit buňky před oxidačním stresem, předcházet únavě, podporovat redukci a regeneraci vitaminu E a zvyšovat vstřebávání železa v těle.