Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

BIO Hnojivo pro rajčata s ovčí vlnou 750 g COMPO

Neohodnoceno

Pouze 1 hnojení za sezónu! Nová dlouhodobá hnojiva s ovčí vlnou COMPO jsou opravdovou inovací! Jsou čistě organická. Obsahují 50% ovčí vlny, která je během výrobního procesu je smíchána s ostatními pro rostliny rychle dostupnými organickými surovinami a slisována do hnojivých peletek. Hnojiva tak disponují přirozeným okamžitým a zároveň dlouhodobým účinkem na 5 měsíců. Vaše rostliny tak budou jedním hnojením optimálně zaopatřeny živinami na celou sezónu. Dlouhodobá hnojiva COMPO navíc díky obsažené ovčí vlně vykazují vysokou schopnost zadržovat vodu. Vaše rostliny tak budou lépe zásobovány vodou i během sušších období. Kromě toho nabobtnáním vlny dochází ke zkypření půdy a podpoře tvorby půdního humusu.

179 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: B00355
BIO Hnojivo pro rajčata s ovčí vlnou 750 g COMPO
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Ovčí vlna je bohatá na živiny a skvěle se hodí pro organické dlouhodobé hnojení. Zrohovatělá srst obsahuje vedle dusíku také určité množství draslíku a fosforu. Živiny z ovčí vlny jsou uvolňovány velmi pomalu a šetrně a jsou tak pro rostliny dostupné po dobu několika měsíců. Ovce se musí pravidelně stříhat . Hrubá ovčí vlna má ale dnes jen velmi málokdy nějaké odběratele. Díky firmě COMPO přichází nyní nová možnost, jak smysluplně využít tuto velice kvalitní přírodní obnovitelnou surovinu.

Díky obsažené ovčí vlně hnojiva vykazují vysokou schopnost zadržovat vodu. Vaše rostliny tak budou lépe zásobovány vodou i během sušších období. Kromě toho nabobtnáním vlny dochází ke zkypření půdy a podpoře tvorby půdního humusu.

Skladujte v suchu při teplotách od + 6 °C do +35 °C, chraňte před přímým sluncem.