Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

BIO konopný balzám s Levandulí na rty, atopický ekzém, popáleniny, odřeniny

Neohodnoceno

BIO konopný balzám vhodný pro popraskané či suché rty, atopické exémy na suchých místech vaší pokožky zatížené kortikoidovými mastmi, ragády, popáleniny I. stupně, odřeniny, záděrky. Výživa a prevence pro vaše rty či části obličeje před větrem, chladem, sluncem a mrazem. 

Čistá bylina konopí stejně jako BIO Levandule představují pro vaši kůži přírodnídezinfekci s látkami vysoce hojícími. 

365 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: H00188
BIO konopný balzám s Levandulí na rty, atopický ekzém, popáleniny, odřeniny
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Složení: Mast s BIO konopím a BIO Levandulí Chodouňskou, která kromě hojivých terpenů a flavonoidů obsahuje také CA, Mg, Zi minerály z vápencových moří.

Balzám obsahuje za studené lisované BIO konopné semeno CBD výtažek a za studena lisovanou BIO Levanduli Chodouňskou v esenciálním oleji.

U dvaceti žen z 30 prokazatelně došlo ke zlepšení šedých skvrn a kruhů pod očima, které  je chronicky trápily. Pravděpodobně doplněním OMEGA 3 kyselin v plné míře dospělému člověku, vysoké dávce vitamínu E a komplexní posílení imunity s regenerací základních pochodů lidského těla ffunguje lépe než většina předražených krémů a přípravků na kruhy pod očima na trhu. V kombinaci s BIO Andělskými kapkami s Levandulí Chodouňskou - vnitřním užíváním čistého za studena lisovaného BIO konopí s kanabidiolem a za studena lisovanou BIO Levandulí Chodouňskou přineslo používání balzámu  na postižená místa pod očima významné zlepšení. 

BIO LEVANDULE CHODOUŇSKÁ

Je organicky pěstovaná levandule lékařská na bývalých vápencových mořích v samém srdci Barrandien geoparku v Chodouni v ČR s obsahem léčivých terpenů a flavonoidů z čisté přírody, vynikajících pro zklidnění neuro-receptorů a nervových pochodů v těle.

Podporuje dezinfekci a detoxikaci trávícího systému včetně podpory funkce mikrobiomu "našeho druhého mozku", ve kterém tvoří naše tělo imunitu, hormon štěstí Serotonin a Dopamin pro kognitivní funkce našeho těla a mysli.

Levandule Chodouňská je výjimečná i vzácným obsahem vápníku, hořčíku a železa se zinkem z vápencových moří obsažených v půdě na níž je pěstovaná a ručně stříhaná a pečovaná. Bez chemie.


Množství minerálů v Levanduli Chodouňské z vápencových moří umocňuje podporu imunity, přirozené funkce mikro biomu – našeho druhého mozku a tím řeší také poruchy trávícího systému, zvyšuje kognitivní funkce s vyšší tvorbou Dopaminu a Serotoninu – hormonu štěstí.