Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

BIO RAW AIP TYČINKA - ŠÍPEK, RAKYTNÍK, ECHINACEA, MĚSÍČEK 55 G

Neohodnoceno

Zdravé, chuťově výborné, složením originální, RAW AIP TYČINKY KVĚTOMLUVA! TO nejlepší ve své kategorii.

Položka byla vyprodána…
45 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: H00251
BIO RAW AIP TYČINKA - ŠÍPEK, RAKYTNÍK, ECHINACEA, MĚSÍČEK 55 G
Neohodnoceno
bio raw aip tycinka cerny rybiz malina 55 g
Novinka

Detailní popis produktu

 

Čerstvou  novinkou společnosti Květomnluva jsou BIO Raw tyčinky. Jedná se z velké části o ruční poctivou práci. Byly vymýšleny pro dietu AIP (tedy pro lidi, kteří trpí chronickými zánětlivými onemocněními a je jim doporučeno výrazně upravit jídelníček). Svým originálním složením, vysokou kvalitou a výbornou chutí, jsou vhodné pro všechny z nás, kteří si chtějí dopřát opravdu zdravou, sladkou svačinu, zahnat hlad, bez výčitek si osladit život, nebo nabídnout v rychlosti svým blízkým nebo hostům na stůl to nejlepší. 


SLOŽENÍ

Na výběr jsou  zatím dvě varianty. Základem všech  tyčinek Květomnluva je datlová pasta s kokosem 70%, doplněné o další suroviny (30%) 

Kromě datlí a kokosu obsahuje protizánětlivé antioxidační sušené ovoce - maliny a černý rybíz.  Ovoce, pro použití v AIP dietě přímo skvělé. Kyselkavá chuť, chutnající dětem i dospělým. Vše v certifikované BIO kvalitě. Přírodní delikatesa z Květomluvy.

POUŽITÍ

Tyčinka má protizánětlivé účinky, zlepšuje imunitu a obsahuje hodně přírodního vitamínu C. Naprostá většina surovin pochází přímo od nás.  Vše samozřejmě v certifikované BIO kvalitě. Přírodní delikatesa z Květomluvy. 

aip/paleo/vegan/bez lepku/ bez laktózy/ bez cukru/ bez vejce/ bez ořechů

OBSAH

55 g