Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Chistee Dish wash citrus na nádobí 510ML

Neohodnoceno

Silný k nečistotě, citlivý k vašemu zdraví. 100% přírodní univerzální čististící prostředek je určen zejména na ruční mytí nádobí. Čistit ním však můžete prakticky cokoliv od hraček přes stoly, umyvadla, dřezy, kachličky, mramor, umělou hmotu, sklo, dřevo až po ovoce a zeleninu. Unikátní kombinace přírodních výtažků účinně odstraňuje mastnotu, nečistoty a bakterie z hloubky povrchu a zanechává a ho čistý a zdravý.

Položka byla vyprodána…
315 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: B00032
Chistee Dish wash citrus na nádobí 510ML
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

S CHISTEE Dish Wash Citrus 510 ml si můžete být jisti, že případné zbytky čisticího prostředku na nádobí nepředstavují nebezpečí pro vaše zdraví ani zdraví vašich blízkých. Prostředek je zároveň velmi citlivý k vaší pokožce. Kvalitní pumpa zajišťuje rovnoměrné dávkování prostředku se svěží vůní citrusu. Dish Wash si umíte vyrobit z našich koncentrátů a šetřit tak životní prostředí i svůj rozpočet. Všechny produkty CHISTEE mají silný čistící a antibakteriální účinek. Jsou 100% přírodní, 100% biologicky odbouratelné a šetrné k vašemu zdraví i k vašemu okolí.

Použití:
Na nádobí
Kuchyň
Dřezy
Různé povrchy
Na skvrny
Drobné předměty
Mytí hraček
Mytí ovoce a zeleniny

SLOŽENÍ CHISTEE DISH WASH CITRUS 510 ML: Olej z citrusových listů, lemongrass olej, mandlový olej, geranium olej, výtažek ze světlicového oleje, olivový olej, kyselina askorbová, řepkový olej, zpracované extrakty cukrové třtiny, organický alkohol, skořicový olej, extrakt z česneku, cedrový olej, zpracovaná mořská sůl, voda.

POUŽITÍ: Naneste malé množství prostředku na houbu nebo do vody a napěňte. Umyjte nádobí a opláchněte. Speciální kombinace přírodních výtažků proniká hlouběji do povrchu a zanechává ho čistý a zdravý. Prostředek může při teplotě pod 15 ° C změnit barvu, což nemá vliv na jeho kvalitu ani čistící vlastnosti. Po otevření spotřebujte do 1 roku. V případě kontaktu prostředku s očima, vypláchněte oči vodou. Prostředek je 100% biodegradovatelný, není testován na zvířatech a je šetrný k vaší pokožce i vašemu okolí.