Custom Probiotics probiotika B. Longum 50g

Neohodnoceno

Jednokmenové probiotikum se hodí pro doplnění konkretního kmene Bifidobacterium Longum, který Vám chybí. Jednokmenová probiotika jsou vhodná i pro citlivé jedince, kteří mají špatnou zkušenost s mnohakmenovými probiotiky a vybrali si tento kmenvhodný pro jejich potíže.

Položka byla vyprodána…
2 525 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: H00143
Custom Probiotics probiotika B. Longum 50g
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Jednokmenové probiotikum se hodí pro doplnění konkretního kmene Bifidobacterium Longum, který Vám chybí. Jednokmenová probiotika jsou také vhodná pro citlivé jedince, kteří mají špatnou zkušenost s mnohakmenovými probiotiky a vybrali si právě tento kmen pro jejich potíže vhodný.

SLOŽENÍ 

Kmeny bakterií: Bifidobacterium longum (BL-05). Podrobnosti o vybraných kmenech můžete nalézt na stránkách výrobce www.customprobiotics.com

Bez dalších přídatných látek! Prášek Custom Probiotics NEobsahuje žádné běžné alergeny: mléko / kasein, vejce, ryby, měkkýše, ořechy, arašídy, pšenice / lepek, kukuřice, kvasinky a sójové boby. Neobsahuje přidaná barviva, konzervanty ani vonné látky.

1 malá odměrka obsahuje 25 a více miliard CFU (kolonií tvořících jednotek).

1 velká odměrka obsahuje 224 miliard CFU (kolonií tvořících jednotek).

Počet doporučených dávek v balení: 500 dávek při dávkování malou odměrkou a 60 dávek při dávkování velkou odměrkou.

POUŽITÍ

Rozmíchejte podle potřebu jednu až dvě odměrky (odměrky jsou přiloženy) probiotického prášku ve sklenici čisté vody a vypijte. Užívejte ráno nalačno a/nebo jako poslední věc před spaním. 

Skladování: Uchovávejte v lednici s pevně uzavřeným víčkem. Nevyndavejte absorbent vlhkosti, pokud je obsažen. Používejte jen čisté a především suché nástroje. Vlhkost vadí probiotikům především.

Upozornění: Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravyUchovávejte mimo dosah dětí!