ATTITUDE Dětské pleny Mini (velikost 1-2 3-6 kg) biologicky rozložitelné 36ks Novinka

Neohodnoceno
 
 

Jednorázové pleny jsou v dnešní době velkou pomocí každé maminky, ale zároveň představují zátěž pro životní prostředí. Biologicky rozložitelné pleny Attitude obsahují více než 50 % odbouratelných surovin, jsou bez chlóru, vůně a inkoustu a jsou hypoalergenní. Neztrácejí však ani jednu z důležitých vlastností jednorázových plenek! Jsou stejně efektivní, vysoce absorbční a pohodlná po celou dobu nošení. Dopřejte svému děťátku péči, kterou si jeho citlivá pokožka zaslouží.

Dostupnost Momentálně nedostupné
385 Kč
Kód produktu H00198
Značka Attitude
Kategorie PŘÍRODNÍ LÉKÁRNA
Položka byla vyprodána...
 

Attitude biologicky rozložitelné pleny jsou vhodné pro miminka od 3 – 6 kg. Jsou vyrobeny s ohledem na životní prostředí. Obsahují více než 50% přírodních a obnovitelných surovin, které jsou biologicky odbouratelné. Díky optimalizovanému poměru SAP (dřevné buničině v absorbční vrstvě) plenky účinně chrání citlivou pokožku vašeho miminka. Zároveň se nemusíte bát přetečení, jelikož tvar pleny, jeho zapínání a elastické otvory se přizpůsobí tvaru těla děťátka.

Plenky Attitude neobsahují žádné vůně, barviva nebo krémy, které mohou být dráždivé pro dětskou pokožku. Plenky neobsahují chlór - použitá celulóza je certifikována FSC (lesní hospodářství zodpovědné za trvale udržitelné řízení zdrojů) a je bělená kyslíkem.

Složení

buničina (100% bez chlóru, FSC certifikovaná), superabsorbční polymer (SAP), biorozložitelný polymer na bázi kukuřičného škrobu, netkaná textilie (polymery), elastické části (bez latexu)