Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

ATTITUDE Dětské pleny Mini (velikost 1-2 3-6 kg) biologicky rozložitelné 36ks Novinka

Neohodnoceno

Jednorázové pleny jsou v dnešní době velkou pomocí každé maminky, ale zároveň představují zátěž pro životní prostředí. Biologicky rozložitelné pleny Attitude obsahují více než 50 % odbouratelných surovin, jsou bez chlóru, vůně a inkoustu a jsou hypoalergenní. Neztrácejí však ani jednu z důležitých vlastností jednorázových plenek! Jsou stejně efektivní, vysoce absorbční a pohodlná po celou dobu nošení. Dopřejte svému děťátku péči, kterou si jeho citlivá pokožka zaslouží.

Položka byla vyprodána…
385 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: H00198
ATTITUDE Dětské pleny Mini (velikost 1-2 3-6 kg) biologicky rozložitelné 36ks Novinka
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Attitude biologicky rozložitelné pleny jsou vhodné pro miminka od 3 – 6 kg. Jsou vyrobeny s ohledem na životní prostředí. Obsahují více než 50% přírodních a obnovitelných surovin, které jsou biologicky odbouratelné. Díky optimalizovanému poměru SAP (dřevné buničině v absorbční vrstvě) plenky účinně chrání citlivou pokožku vašeho miminka. Zároveň se nemusíte bát přetečení, jelikož tvar pleny, jeho zapínání a elastické otvory se přizpůsobí tvaru těla děťátka.

Plenky Attitude neobsahují žádné vůně, barviva nebo krémy, které mohou být dráždivé pro dětskou pokožku. Plenky neobsahují chlór - použitá celulóza je certifikována FSC (lesní hospodářství zodpovědné za trvale udržitelné řízení zdrojů) a je bělená kyslíkem.

Složení

buničina (100% bez chlóru, FSC certifikovaná), superabsorbční polymer (SAP), biorozložitelný polymer na bázi kukuřičného škrobu, netkaná textilie (polymery), elastické části (bez latexu)