Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

DĚTSKÝ BIO BYLINNÝ SIRUP DOMÍNEK PRO DĚTI

Neohodnoceno

Pro zdraví Vašich dětí.*

Bylinný dětský sirup vhodný pro děti od 1 roku věku. Valašská příroda, slunce,  preciznost, lahodnost, radost a zdraví.

vyzrávaných v rodinných dřevěných kádích Fryzelka.  

*) Jitrocel a dobromysl podporuje normální funkci imunitního systému a dýchací soustavy. Extrakty z heřmánku a z mateřídoušky  podporují trávení.

Položka byla vyprodána…
290 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: H00315
DĚTSKÝ BIO BYLINNÝ SIRUP DOMÍNEK PRO DĚTI
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Vyrobený ze směsi čerstvých bylin. Výtažek z čerstvých bylin vhodných pro děti, vyzrávaných v rodinných dřevěných kádích Fryzelka.  

Uchovávejte v chladu. Po otevření skladujte v ledničce a spotřebujte do 5 týdnů. Sirup je přirozeně zakalený a může obsahovat drobné přírodní částečky bylin. 

Objem:250 ml

Složení: BIO jitrocel, BIO dobromysl, BIO tymián, BIO lípa, BIO heřmánek, BIO mateřidouška, BIO třtinový cukr, Bio šťáva z citronu,

 

 

CZ BIO 001 Zemědělská produkce Česká Republika

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.