ERE PEREZ MĚSÍČKOVÝ PUDROVÝ MAKE-UP LIGHT 6 G

Neohodnoceno
 
 
  • 1 z 2

Lehký pudrový make-up vyrovnává tón pleti a skvěle odráží světlo. Díky měsíčkovému extraktu jej ocení i citlivější pokožka. Odstín je vhodný pro světlější tóny pleti.

Dostupnost Momentálně nedostupné
959 Kč
Kód produktu B00187
Značka Ere Perez
Kategorie MAKEUP
Položka byla vyprodána...
 

Měsíčkový pudrový make-up Light Ere Perez vyrovnává tón pleti a skvěle odráží světlo. Díky měsíčkovému extraktu jej ocení i citlivějšípokožka. Odstín je vhodný pro světlější tóny pleti.

Sypký make-up Ere Perez nezatěžuje pokožku ani neucpává póry. Zanechává pleť sjednocenou a hedvábnou na dotek. Extrakt z měsíčku dodává make-upu protizánětlivé, hojivé a zklidňující vlastnosti.

Australská kosmetika Ere Perez je známá pro své přírodní a veganské produkty v oblasti pleťové a dekorativní kosmetiky. U výrobků můžete najít certifikace VeganCruelty FreeNon GMOWE SUPPORT a NO CO2.

Použití: Vyklepněte trochu pudru do víčka. Naneste pudr na kabuki štětec a setřeste přebytečnou vrstvu. Vklepejte pudr do tváří, čela a brady. Krouživými pohyby rozetřete do celého obličeje. Můžete nanést další vrstvy k dokonalému vyhlazení.

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.