Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

ERE PEREZ ŘASENKA S MANDLOVÝM OLEJEM ČERNÁ 10 ML

Neohodnoceno

Řasenka s mandlovým olejem vaše řasy nejenom zvýrazní, ale také posílí a prodlouží. Je ideální volbou i pro citlivé oči a v případě, že nosíte kontaktní čočky.

Položka byla vyprodána…
688 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: B00188
ERE PEREZ ŘASENKA S MANDLOVÝM OLEJEM ČERNÁ 10 ML
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Mandlová řasenka je průkopníkem dekorativní kosmetiky značky Ere Perez. Její dokonalé složení si zamiluje každý. Neobsahuje škodlivé chemické látky, za to spoustu přírodní pečujících olejů a kvalitní pigmenty. Nosíte kontaktní čočky? Máte citlivé oči? Pak je řasenka Ere Perez vhodná i pro vás.

Výživný mandlový olej řasy posiluje, chrání před nadměrným vypadáváním a stimuluje je k růstu. Spolu s avokádovým olejemřasy vyživují, hydratují a vyhlazují jejich strukturu. Řasenka Ere Perez má intenzivní černou barvu. Zahustí a prodlouží i ty nejjemnější řasy.

Australská kosmetika Ere Perez je známá pro své přírodní produkty v oblasti pleťové a dekorativní kosmetiky. U výrobků můžete najít certifikace VeganCruelty FreeNon GMOWE SUPPORT a NO CO2.

Použití: Pomocí aplikátoru naneste nejprve na horní a poté na spodní řasy. Na horní řasy aplikujte dvě vrstvy. Aplikátorem v lahvičce nepumpujte, pouze vytírejte okraje.

Tip: Řasenku lze pro zvýraznění nanést také na obočí.