Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Garden Of Life RAW Vitamin Code - One for Men - 75 kaps. - multivitamin muži

Neohodnoceno

Vitamin Code pro muže je ucelený multivitamin s přirozeně vytvořenými živinami, jenž nabízí vynikající synergickou směs vitamínů a minerálů, které přirozeně přispívají ke zdraví a vitalitě

Položka byla vyprodána…
999 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: H00072
Garden Of Life RAW Vitamin Code - One for Men - 75 kaps. - multivitamin muži
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Při vývoji tohoto Multivitamínu se společnost Garden of Life zaměřila na potřeby mužů v v produktivním věku. Vitamin Code pro muže poskytuje vybrané živiny: B12, železo, Riboflavin přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání, zinek je vhodný ke správnému metabolismu kyselin a zásad a také důležitý pro vlasy pokožku, nehty atd. Selen podporuje funkce rozmnožovacích orgánů, prostaty. Dále obsahuje B komplex, vitamíny C, D a E působé vhodně na nervovou soustavu a koncentraci a imunitní systém. Pro pro optimální trávení jsou zde živá probiotika enzymy a vitamin D. Dohromady je tato kombinace živin ideální volbou pro muže v produktivním věku.

Vitamin Code pro muže je ucelený multivitamin s přirozeně vytvořenými živinami, jenž nabízí vynikající synergickou směs vitamínů a minerálů, které přirozeně přispívají ke zdraví a vitalitě  Tato speciální formule podporuje následující oblasti těla: Podporuje zdraví rozmnožovacích orgánů - selen a zinek (prostata...) Přispívá ke snížení únavy a vyčerpání - B komplex (B2-Ribovlavin, B3, B5, B6 a B12), železo, Ochrana buněk před oxidativním stresem - vitamín E, C Přirozené zdraví srdce a pro správnou tvorbu červených krvinek.  - B komplex (B1, B12...) Důležité normální funkci nervového systému -B komplex (B1, B2, B3, B6 a B12.), paměť, koncentrace atd. Podporuje optimální trávení  - živá probiotika a enzymy, vitamin D3 - vstřebání vápníku a fosforu Podporuje metabolismus - zásad a kyslelin, sacharidů, makroživin, mastných kyselin, syntéza bílkovin, - zinek Přispívá k udržení normální hladiny glukozy v krvi - chrom Podporuje přirozené zdraví očí  - vitamíny A, B2, a zinek RAW Tepelně neupravené, nezpracované a čisté Bez přidání pojiv a plniv – žádná fruktóza, maltodextrin, stearát hořečnatý nebo kukuřičný škrob Živá Probiotika a enzymy Food-Created Nutrients - znamená Premium, RAW, Whole Food ingredience z celých potravin Přirozeně vytvářené živiny ze syrového ovoce a zeleniny Připraveno pro vaše tělo Receptura pro snadné trávení Výživové specifické peptidy

Dávkování: Dospělí 4 kapsle denně, nejlépe po dvou kapslích dvakrát denně. Může být užívána s jídlem nebo bez něj. Kapsle můžete otevřít a smíchat s vodou nebo RAW šťávou. Počet dávek v balení: 30.

Složení:

VÝŽIVOVÉ HODNOTY      4kapsle %RHP**

Vitamin A (beta karoten)               1080μg 135%

Vitamin C*          90mg     113%

Vitamin D* 800 IU (D3)   20μg      400%

Vitamin E¹           15mg     125%

Vitamin K* (K1)  120μg   160%

Thiamin* (vitamin B1)     6,36mg 578%

Riboflavin* (vitamin B2) 3,12mg 223%

Niacin* (niacinamid)       16mg     100%

Vitamin B6*        3,4mg   243%

Folát*   400μg   200%

Vitamin B12* (methylcobalamin)               40,1μg  1604%

Biotin*  30μg      60%

Kyselina pantothenová* 10mg     167%

Jód         75μg      50%

Zinek²    11mg     110%

Selen*   55μg      100%

Mangan²             2,3mg   115%

Chrom*               35μg      87%

Molybden*         45μg      90%

Vitamin K2* (menaquinone-4)     20μg      +

Vanad* 10μg      +

Bor*      1mg       +

Koenzym Q10³   425μg   +

Lykopen³             250μg   +

 

RAW Organic směs z ovoce a zeleniny (560mg): Organic jablko (plod), organic řepa (kořen), organic brokolice (růžice a stonek), organic mrkev (kořen), organic špenát (listy), organic rajče (plod), organic jahoda (plod), organic višeň (plod), organic černý rybíz (plod), organic zelená paprika (plod), organic růžičková kapusta (listy), organic borůvky (plod), organic  česnek (hlava), organic zázvor (kořen), organic zelená cibulka (cibule), organic maliny (plod), organic petržel (listy), organic květák (růžice a stonek), organic červené zelí (listy), organic kapusta (listy), organic okurka (plod), organic celer (řapík), organic chřest (květ a stonek).

RAW probiotická a enzymová směs (40mg): Lipáza, proteáza, aspergillopepsin, beta glukanáza, celuláza, bromelin, fytáza , laktáza, papain, peptidáza, pektináza, xylanáza, hemiceluláza, [Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus plantarum] (500 milionů CFU), Saccharomyces cerevisiae

RAW antioxidační směs a směs na podporu imunity (20mg): Glutathione & SOD (Superoxide dismutase) from culture of S. cerevisiae.

Ostatní složky: Rostlinná celulóza (kapsle), organic bramborový škrob,organická arabská guma

Neobsahuje syntetická :plniva, pojiva, sladidla, barviva, konzervanty, lepek,

Vyrobeno bez použití: mléka, sóje, ořechů, arašídů, schránek korýšů,

Označení: **referenční hodnota příjmu, + referenční hodnota příjmu není stanovena, * RAW přirozeně vytvořené živiny z kultur S. cerevisiae, ¹ jako d-alfa tokoferol ze slunečnicového oleje, ² chelatovaný z hnědou rýží, ³ z fermentovaných surovin

Upozornění: Doplněk stravy. Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě. Vyrobeno v zařízení, kde se také zpracovává:mléko, sója, ořechy, arašídy, korýši. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.