Od 1.7.2024 do 31.8.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Garden Of Life RAW Vitamin Code - One for Women - 75 kaps. - multivitamin ženy

Neohodnoceno

Komplexní RAW whole food multivitamin, který je určen pro ženy v reprodukčních letech. 23 druhů ovoce a zeleniny + živá probiotika a enzymy.

999 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: H00073
Garden Of Life RAW Vitamin Code - One for Women - 75 kaps. - multivitamin ženy
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Komplexní RAW whole food multivitamin, který je určen pro ženy v reprodukčních letech. 23 druhů ovoce a zeleniny + živá probiotika a enzymy.

 

Vyrobené z individuálně pěstovaných živin využívajících probiotickou kultivaci k výrobě RAW Food-Created Nutrients™. Vitamin Code doplňky stravy jsou získávány z ovoce a zeleniny ve whole food kvalitě. Jsou také raw, což znamená, že jsou vyráběny nejen za teplot nižších než je 46 °C, ale také jsou tyto živiny dodávány s jejich přirozenými kofaktory, spolu s živými probiotiky a enzymy! Vitamin Code raw prášek je uzavřen v kapslích bez jakýchkoliv pojiv a plniv, takže nedostáváte nic, co nechcete.

Proč užívat Vitamin Code RAW multivitamin pro ženy? Vitamin Code RAW multivitamin pro ženy je komplexní whole food výživa, která je speciálně navržena tak, aby splňovala jedinečné potřeby aktivních žen v reprodukčních letech. Zajišťuje tělu výživu, jež potřebuje k udržení optimálního zdraví a pohody. Obsahuje 23 druhů ovoce a zeleniny, plus antioxidanty, vitamíny a kofaktory.

Výhody Vitamin Code RAW multivitaminu pro ženy: Přispívá ke snížení únavy a vyčerpání - B komplex (B2-Ribovlavin, B3, B5, B6 a B12), železo, Podporuje zdraví rozmnožovacích orgánů - selen a zinek (prsa..) Ochrana buněk před oxidativním stresem - vitamín E, C Přirozené zdraví srdce a pro správnou tvorbu červených krvinek.  - B komplex (B1, B12...) Důležité normální funkci nervového systému -B komplex (B1, B2, B3, B6 a B12.), paměť, koncentrace atd.  odporuje optimální trávení  - živá probiotika a enzymy, vitamin D3 - vstřebání vápníku a fosforu Podporuje metabolismus - zásad a kyslelin, sacharidů, makroživin, mastných kyselin, syntéza bílkovin, - zinek Přispívá k udržení normální hladiny glukozy v krvi - chrom Podporuje přirozené zdraví očí  - vitamíny A, B2, a zinek RAW, neobsahuje geneticky modifikované organismy, kosher, vegetariánské, bez lepku. Vitamin Code pro ženy - komplexní raw a whole food receptura pro aktivní ženy během jejich reprodukčních let.

RAW - Tepelně neupravené, nezpracované a čisté Bez přidání pojiv a plniv – žádná fruktóza, maltodextrin, stearát hořečnatý nebo kukuřičný škrob Živá Probiotika a enzymy Food-Created Nutrients - zanmená Premium, RAW, Whole Food ingredience z celých potravim Přirozeně vytvářené živiny ze syrového ovoce a zeleniny Připraveno pro vaše tělo Receptura pro přirozeně snadné trávení Výživové specifické peptidy

Dávkování: Dospělí 4 kapsle denně, nejlépe po dvou kapslích dvakrát denně. Může být užívána s jídlem nebo bez něj. Kapsle můžete otevřít a smíchat s vodou nebo RAW šťávou. Počet dávek v balení: 30.

Složení:

VÝŽIVOVÉ HODNOTY      4 kapsle               %RHP**

Vitamin A (beta karoten)               1080μg 135%

Vitamin C*          90mg     113%

Vitamin D* 2000 IU (D3) 50μg      1000%

Vitamin E¹           15mg     125%

Vitamin K* (K1)  156μg   208%

Thiamin* (vitamin B1)     3,24mg 295%

Riboflavin* (vitamin B2) 3,12mg 223%

Niacin* (niacinamid)       16mg     100%

Vitamin B6*        3,4mg   243%

Folat*   800μg   400%

Vitamin B12* (methylcobalamin)               40,1μg  1604%

Biotin*  30μg      60%

Kyselina pantothenová* 10mg     167%

Źelezo²  8,1mg   58%

Jód (z mořské řasy)          75μg      50%

Zinek²    7,7mg   77%

Selen*   55μg      100%

Mangan²             2,3mg   115%

Chrom*               35μg      88%

Molybden*         45μg      90%

Vitamin K2* (menaquinone-4)     20μg      +

Vanad* 10μg      +

Bor*      1mg       +

Koenzym Q10³   425μg   +

RAW Organic směs z ovoce a zeleniny (586mg): Organic jablko (plod), organic řepa (kořen), organic brokolice (růžice a stonek), organic mrkev (kořen), organic špenát (listy), organic rajče (plod), organic jahoda (plod), organic višeň (plod), organic černý rybíz (plod), organic zelená paprika (plod), organic růžičková kapusta (listy), organic borůvky (plod), organic  česnek (hlava), organic zázvor (kořen), organic zelená cibulka (cibule), organic maliny (plod), organic petržel (listy), organic květák (růžice a stonek), organic červené zelí (listy), organic kapusta (listy), organic okurka (plod), organic celer (řapík), organic chřest (květ a stonek).

RAW probiotická a enzymová směs (40mg): Lipáza, proteáza, aspergillopepsin, beta glukanáza, celuláza, bromelin, fytáza , laktáza, papain, peptidáza, pektináza, xylanáza, hemiceluláza, [Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus plantarum] (500 milionů CFU)

RAW antioxidační směs a směs na podporu imunity (20mg): Glutathione & SOD (Superoxide dismutase)from culture of S. cerevisiae

Ostatní složky: Rostlinná celulóza (kapsle), organic bramborový škrob, organická arabská guma

Neobsahuje syntetická : plniva, pojiva, sladidla, barviva, konzervanty, lepek,

Vyrobeno bez použití: mléka, sóje, ořechů, arašídů, schránek korýšů,

Označení: **referenční hodnota příjmu, + referenční hodnota příjmu není stanovena, * RAW přirozeně vytvořené živiny z kultur S. cerevisiae, ¹ jako d-alfa tokoferol ze slunečnicového oleje, ² chelatovaný z hnědou rýží, ³ z fermentovaných surovin

Upozornění: Doplněk stravy. Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě. Vyrobeno v zařízení, kde se také zpracovává:mléko, sója, ořechy, arašídy, korýši. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.