Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Garden Of Life Vitamin Code - RAW Kids 60 tablet k cucání - multivitamin dětí

Neohodnoceno

Skvěle chutnající multivitamin (v přírodním stavu) whole food,  Vitamin Code® Kids pochází ze surovin, které nejsou geneticky modifikované. (při lehkém kousnutí se rozpadne v jemný prášek).

Položka byla vyprodána…
680 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: H00068
Garden Of Life Vitamin Code - RAW Kids 60 tablet k cucání - multivitamin dětí
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Pro děti Vitamin Code® Kids – lahodný třešňový cucavý multivitamin, který je speciálně navržen tak, aby vyhovoval  výživovým potřebám dětí. Je vyroben s Food-Created Nutrients (přirozeně vytvořených živin) , které poskytují základní vitamíny a minerály.

  • Přirozená podpora imunity
  • Podporuje normální tvorbu kolagenu pro správný vývoj kostí a chrupavek
  • Přispívá k normální činnosti nervové soustavy
  • Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • Přispívá k udržení normálního stavu zraku
  • Přirozené trávení

 

Tělo rozpoznává a využívá živiny nejpřirozeněji, pokud pocházejí z  (potravin v přírodním stavu) whole food. Jestliže jsou vitamíny nebo minerály izolovány od potravin nebo syntetizovány v laboratoři, jejich kofaktory mohou být odstraněny a inhibovat jejich schopnost účinně vyživovat tělo. Zatímco strava bohatá na whole food -celé potraviny je ten nejpřirozenější způsob, jak konzumovat živiny. Zvažujete doplnit výživu vašeho dítěte, zkuste whole food multivitamin vyrobený s Food-Created Nutrients. Vitamin Code Kids je určen pro děti ve věku 4 a více let a je vegetariánský a bezlepkový.

ČISTÝ
Složky whole food jsou šetrně míchány, nikdy nezahřívány nad 46⁰C. Jsou na bázi Whole Food ingrediencí z celých potravin z ovoce a zeleniny, bez umělých příchutí, sladidel a přísad.
GENETICKY NEMODIFIKOVANÝ
Non GMO Project Verified - Nezávislé ověření třetí stranou.
WHOLE FOOD
skvělá chuť !
26 druhů šetrně pěstovaného ovoce a zeleniny, s přidáním podporujících antioxidantů, vitamínů a kofaktorů.
Whole Food vitamíny a minerály pro podporu růstu.
Živá probiotika.
Vegetariánský
Neobsahuje mléčné produkty.
Dávkování:

Děti ve věku 4 a více let 2 tablety - medvídky denně, cucat. Užívat pod dozorem dospělých. Počet dávek v balení: 30

Složení:
VÝŽIVOVÉ HODNOTY 2 tablety %RHP**
Energetická hodnota 63kJ/15kcal  
Sacharidy 4g  
Cukry 1g  
Vláknina <1g  
Vitamin A (ß karoten) 900μg 113%
Vitamin C³ 90mg 113%
Vitamin D* (D3) 800 IU 20 μg 400%
Vitamin E² 15mg 125%
Vitamin K* (K1) 120μg 160%
Vitamin K* (K2  menaquinon-4) 20μg 27%
Thiamin* (Vitamin B1) 1,2mg 1109%
Riboflavin* (Vitamin B2) 1,3mg 93%
Niacin* (Niacinamid B3) 16mg 100%
Vitamin B6* 1,7mg 121%
Folát* 400μg 200%
Vitamin B12* 2,4μg 96%
Biotin* 30μg 60%
Kyselina pantothenová* 5mg 83%
Vápník* 20mg 3%
Jód* (z mořské řasy Kelp) 150μg 100%
Hořčík* 10mg 3%
Zinek* 3,6mg 36%
Selen* 55μg 100%
 
Organic směs ovoce a zeleniny (427mg): Organic jablko (plod), organic amla (plod),organic mořská řasa kelp,  organic řepa (kořen), organic brusinka (plod), organic brokolice (růžice a stonek), organic mrkev (kořen), organic  špenát (listy), organic rajče (plod), organic jahody (plod), organic višeň (plod), organic zelená paprika (plod), organic ostružiny (plod), organic růžičková kapusta (listy), organic zázvor (kořen), organic česnek (hlava), organic zelená cibulka (cibule),  organic borůvky (plod), organic maliny (plod), organic petržel (listy), organic květák (růžice a stonek), organic maliny (plod), organic červené zelí (listy), organic kapusta (listy), organic okurka (plod), organic celer (řapík), organic chřest (květ a stonek).

Probiotická směs - 1 miliarda CFU¹, 7mg: Lactobacillus rhamnosus GG, Lactobacillus plantarum,

Ostatní složky: organic třešňová, lesní, jablečná, citronová, vodní meloun, vanilková příchut, Organic Tapioca dextróza, organic arabská guma, kyselina citrónová, organic slunečnicový lecitin,

Označení: ³ z organic acerola třešně,  ² jako d-alfa tokoferol ze slunečnicového oleje, * z kultur S. Cerevisiae, ** Referenční hodnota příjmu, ¹ v době výroby

 
Neobsahuje: umělá barviva a konzervanty
Vyrobeno bez použití: mléka, sóje, ořechů, arašídů, a schránek korýšů,
 
Upozornění: Doplněk stravy. Není určeno pro děti do 4 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Vyrobeno v zařízení, kde se také zpracovává: mléko, sója, ořechy, arašídy, korýši. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

 

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.