Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Green Pasture Blue Ice fermentovaný olej z tresčích jater kapsle 120 kapslí

Neohodnoceno

Jedná se o přírodní velice kvalitní fermentovaný olej z jater divokých tresek (ne tresek z farem), který se za studena získává oddělováním od jaterní tkáně šetrnou lakto-fermentační cestou a tím zůstavá vyplavovaný tuk syrový, zachovává přirozené nutriční hodnoty, neobsahuje syntetické vitamíny a ani snadno nežlukne. Je pravidelně kontrolovaný nezávislými organizacemi pro jeho jakost a čistotu.

Fermentovaný olej z tresčích jater je ve formě kapslí pro jednoduchou aplikaci.

1 150 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: H00012
Green Pasture Blue Ice fermentovaný olej z tresčích jater kapsle 120 kapslí
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

SLOŽENÍ

Složení produktu: za studena získávaný fermentovaný olej z tresčích jater, nebělený včelí vosk (zahušťovadlo), rostlinná celulóza (kapsle)

Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující omega 3, 4, 6, 7, 9 a 11 mastné kyseliny, vitamín A, vitamín D a další v tucích rozpustné živiny. Tyto živiny nikdy nejsou do oleje přidávány.

Alergeny: obsahuje RYBY

Výživové hodnoty v jedné

porci 2 kapslí

% RHP*

Energetická hodnota 10 kcal

0,5 %

Tuky 1g

1,45 %

z toho nasycené 0,5g

cholesterol 5mg

2,5 %

Vitamín A 1900 IU+

71 %

Vitamín D 390 IU+

197 %

Omega-3 mastné kyseliny 350mg+

 

† (140 %)

 

* Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (2 000 kcal).† Referenční hodnota příjmu nebyla stanovena. Evropský úřad pro bezpečnost potravin v roce 2009 se vyjádřil, že RHP pro omega-3 mastné kyseliny by měla být 250mg. + Olej je získáván z divokých tresek, množství vitamínu A, vitamínu D a omega-3 mastných kyselin je proměnlivé, uvedené množství jsou průměrné hodnoty.

POUŽITÍ

Doporučené množství výrobcem: 2 kapsle denně s jídlem pro dospělé

Obsahuje 120 kapslí, tedy 60 dávek.

Skladování: Uchovávejte na tmavém místě v ledničce. Spotřebujte do 6 měsíců od otevření.

Upozornění: Užívání tohoto produktu by měli se svým lékařem konzultovat ti, kteří chtějí užívat výrazně vyšší než doporučené množství produktu a dále tyto osoby: těhotné a kojící ženy; diabetici; osoby alergické na ryby nebo jód; osoby, které užívají přípravky na ředění krve; osoby, u nichž se očekává chirurgický zákrok nebo jimž byla diagnostikována kardiovaskulární choroba, krvácivost či porucha imunitního systému. Pokud jste vy nebo vaše dítě nikdy nekonzumovali rybu či rybí olej nebo pokud máte podezření na potravinovou alergii, konzultujte se svým lékařem užívání oleje z rybích jater ještě před jeho prvním užitím. Jako dodatečnou pojistku můžete také vyzkoušet malé množství oleje na malém místě na kůži, například ve spodní části dolní končetiny. Pokud vám kontakt s olejem způsobí alergickou reakci, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Uchovávejte mimo dosah dětí.

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.