Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Green Pasture Blue Ice fermentovaný olej z tresčích jater s máselným tukem bez příchuti 120 ks

Neohodnoceno

Jedná se o směs přírodního velice kvalitního fermentovaného oleje z jater divokých tresek (ne tresek z farem), který se za studena získává oddělováním od jaterní tkáně šetrnou lakto-fermentační cestou a tím zůstavá vyplavovaný tuk syrový, zachovává přirozené nutriční hodnoty, neobsahuje syntetické vitamíny a ani snadno nežlukne a máselného tuku získávaného centrifugací. Je pravidelně kontrolovaný nezávislými organizacemi pro jeho jakost a čistotu. Tato kombinace obsahuje fermentovaný olej z tresčích jater a máselný tuk v poměru 2:1.

1 460 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: H00013
Green Pasture Blue Ice fermentovaný olej z tresčích jater s máselným tukem bez příchuti 120 ks
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Jedná se o přírodní velice kvalitní fermentovaný olej z jater divokých tresek (ne tresek z farem), který se za studena získává oddělováním od jaterní tkáně šetrnou lakto-fermentační cestou a tím zůstavá vyplavovaný tuk syrový, zachovává přirozené nutriční hodnoty, neobsahuje syntetické vitamíny a ani snadno nežlukne. Je pravidelně kontrolovaný nezávislými organizacemi pro jeho jakost a čistotu. Tento olej je doplněn máselným tukem získávaným centrifugací z mléka krav pasoucích se na rychle rostoucí trávě (na jaře zejména). Je pravidelně kontrolovaný nezávislými organizacemi pro jeho jakost a čistotu. Tato kombinace obsahuje fermentovaný olej z tresčích jater a máselný tuk v poměru 2:1.

Fermentovaný olej z tresčích jater s máselným tukem je ve formě kapslí pro jednoduchou aplikaci.

SLOŽENÍ 

Složení produktu: za studena získávaný fermentovaný olej z tresčích jater, za studena získávaný máselný tuk, nebělený včelí vosk (zahušťovadlo), rostlinná celulóza (kapsle)

Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující omega 3, 4, 6, 7, 9 a 11 mastné kyseliny, vitamín A, vitamín D, vitamín K2 a další v tucích rozpustné živiny. Tyto živiny nikdy nejsou do oleje přidávány a jsou proměnlivé.

Alergeny: obsahuje RYBY a MLÉKO

Výživové hodnoty v jedné
porci 2 kapslí
% RHP*
Energetická hodnota 15 kcal
0,75 %
Tuky 1,5 g
 3 %
z toho nasycené 1g
          cholesterol 5mg
2,5 %

* Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (2 000 kcal).

POUŽITÍ

Doporučené množství výrobcem: 2 kapsle denně s jídlem pro dospělé

Obsahuje 120 kapslí, tedy 60 dávek.

Skladování: Uchovávejte na tmavém místě v ledničce. Spotřebujte do 6 měsíců od otevření.

Upozornění: Užívání tohoto produktu by měli se svým lékařem konzultovat ti, kteří chtějí užívat výrazně vyšší než doporučené množství produktu a dále tyto osoby: těhotné a kojící ženy; diabetici; osoby alergické na ryby nebo jód; osoby, které užívají přípravky na ředění krve; osoby, u nichž se očekává chirurgický zákrok nebo jimž byla diagnostikována kardiovaskulární choroba, krvácivost či porucha imunitního systému. Pokud jste vy nebo vaše dítě nikdy nekonzumovali rybu či rybí olej nebo pokud máte podezření na potravinovou alergii, konzultujte se svým lékařem užívání oleje z rybích jater ještě před jeho prvním užitím. Jako dodatečnou pojistku můžete také vyzkoušet malé množství oleje na malém místě na kůži, například ve spodní části dolní končetiny. Pokud vám kontakt s olejem způsobí alergickou reakci, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.