Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Green Pasture Blue Ice fermentovaný olej z tresčích jater s příchutí 237ml

Neohodnoceno

Jedná se o přírodní velice kvalitní fermentovaný olej z jater divokých tresek (ne tresek z farem), který se za studena získává oddělováním od jaterní tkáně šetrnou lakto-fermentační cestou a tím zůstavá vyplavovaný tuk syrový, zachovává přirozené nutriční hodnoty, neobsahuje syntetické vitamíny a ani snadno nežlukne. Je pravidelně kontrolovaný nezávislými organizacemi pro jeho jakost a čistotu.

Fermentovaný olej z tresčích jater s příchutí není vhodný pro lidi na GAPS protokolu.

Položka byla vyprodána…
1 380 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: H00014
Green Pasture Blue Ice fermentovaný olej z tresčích jater s příchutí 237ml
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

SLOŽENÍ BLUE ICE FERMENTOVANÉHO TRESČÍHO OLEJE

Složení produktu: za studena získávaný fermentovaný olej z tresčích jater, příchuť (skořice: skořicový olej; máta: bio citrónový olej, bio olej z libavky, bio mátový olej a bio olej z máty peprné a máty klasnaté; pomeranč: bio pomerančový olej a bio citrónový olej

Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující omega 3, 4, 6, 7, 9 a 11 mastné kyseliny, vitamín A, vitamín D a další v tucích rozpustné živiny. Tyto živiny nikdy nejsou do oleje přidávány.

Alergeny: obsahuje RYBY

Výživové hodnoty v jedné

porci 2ml

% RHP*

Energetická hodnota 20 kcal

1 %

Tuky 2g

2,9 %

z toho nasycené 0,5g

cholesterol 5mg

2,5 %

Vitamín A 3800 IU+

142 %

Vitamín D 780 IU+

394 %

Omega-3 mastné kyseliny 700mg+

 

† (280 %)

 

* Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (2 000 kcal).† Referenční hodnota příjmu nebyla stanovena. Evropský úřad pro bezpečnost potravin v roce 2009 se vyjádřil, že RHP pro omega-3 mastné kyseliny by měla být 250mg. + Olej je získáván z divokých tresek, množství vitamínu A, vitamínu D a omega-3 mastných kyselin je proměnlivé, uvedené množství jsou průměrné hodnoty.

POUŽITÍ

Doporučené množství výrobcem: 2ml denně s jídlem pro dospělé, 1ml pro děti

Skladování: Uchovávejte na tmavém místě v ledničce. Olej může zhoustnout a zakalit se, pokud je studený.

Upozornění: Užívání tohoto produktu by měli se svým lékařem konzultovat ti, kteří chtějí užívat výrazně vyšší než doporučené množství produktu a dále tyto osoby: těhotné a kojící ženy; diabetici; osoby alergické na ryby nebo jód; osoby, které užívají přípravky na ředění krve; osoby, u nichž se očekává chirurgický zákrok nebo jimž byla diagnostikována kardiovaskulární choroba, krvácivost či porucha imunitního systému. Pokud jste vy nebo vaše dítě nikdy nekonzumovali rybu či rybí olej nebo pokud máte podezření na potravinovou alergii, konzultujte se svým lékařem užívání oleje z rybích jater ještě před jeho prvním užitím. Jako dodatečnou pojistku můžete také vyzkoušet malé množství oleje na malém místě na kůži, například ve spodní části dolní končetiny. Pokud vám kontakt s olejem způsobí alergickou reakci, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Skořicová příchuť může díky obsahu skořice způsobit podraždění kůže, její zčervenání - není alergická reakce. Uchovávejte mimo dosah dětí.

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.