Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

JACK N´JILL DĚTSKÝ PŘÍRODNÍ ANTIBAKTERIÁLNÍ GEL NA RUCE VE VESELÉM POUZDŘE ZAJÍC 2X 29 ML

Neohodnoceno

Dětský antibakteriální bezoplachový gel na ruce ve veselém pouzdře pro praktické připnutí na kočárek, batoh nebo kabelku.

standardní cena: 199 Kč –5 % 189 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: B00224
JACK N´JILL DĚTSKÝ PŘÍRODNÍ ANTIBAKTERIÁLNÍ GEL NA RUCE VE VESELÉM POUZDŘE ZAJÍC 2X 29 ML
Neohodnoceno
hygel zajko
199 Kč –5 %

Detailní popis produktu

Antibakteriální bezoplachový gel na ruce pro děti s alkoholem účinně zabíjí 99,9% bakterií. Speciální složení je šetrné vůči jemné dětské pokožce. 

Gel je uchycen ve veselém a praktickém pouzdře pro připnutí na kočárek, batoh nebo kabelku. Gel tak budete mít stále po ruce a dětem veselé zvířátko vykouzlí úsměv na tváři.

Dodá bezpečný a svěží pocit čistých rukou doma, na hřišti, ve školce, v dopravních prostředcích a jiných veřejných místech.

Vhodné pro:

děti od 6 měs +

 Klíčové vlastnosti:

  • dezinfikuje a zabíjí 99,9 % bakterií

  • bezoplachový

  • obsahuje 62 % alkoholu

  • rostlinný glycerin zvláčňuje a hydratuje pokožku

  • rychle se vstřebává bez pocitu mastnoty

  • bez parfemace

  • praktické pouzdro s veselým designem zvířátek

  • balení 2 x 29 ml 

Doporučené použití:

Přimeřené množství gelu naneste dětem na pokožku rukou a vetřete do všech částí dokud se gel nevstřebá. Neoplachujte. Není vhodný pro kojence. Děti mladší 6 let by měly být při používání tohoto produktu pod dohledem. 

Upozornění: Hořlavina - chraňte před ohněm nebo plamenem. Pouze k zevnímu použití. Pokud se objeví podráždění nebo zarudnutí, přestaňte jej používat a vyhledejte lékařskou pomoc. Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Vyhněte se kontaktu se sliznicemi.

Složení:

Alcohol (62%), Aqua, Glycerine, Propylene Glycol, Carbomer, Aminomethyl Propanol. Účinná látka: etanol – 58,5 g/100g.

Výrobce: Jack n‘Jill, Austrálie.
 
Australskou rodinnou společnost Jack n´ Jill založil mladý pár Justin a Rachel již v roce 1949 po narození vlastního dítěte.  Vyvinuli a vyrábí dětské zubní BIO pasty, které jsou 100% zdraví bezpečné při spolknutí a mají opravdovou chuť ovoce.  Jako první začali vyrábět dětské zubní kartáčky z ne-GMO kukuřičného škrobu, které jsou v přírodě rozložitelné. Samozřejmostí je, že neobsahují suroviny živočišného původu a nejsou testovány na zvířatech.
 
Jack n’ Jill minimalizuje dopad svých výrobků na životní prostředí, minimalizuje obalové materiály, používá recyklovaný papír a kukuřičný škrob. Plasty neobsahují PVC, ftaláty nebo BPA (Bisfenol-A). Produkty mají originální hravý design, který si děti zamilují.
 

 

USDA organics nasaa