Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

JACK N JILL SILIKONOVÝ KARTÁČEK NA PRST DUO BALENÍ + POUZDRO 2 KS

Neohodnoceno

Zubní prstový kartáček z lékařského silikonu je ideální pro děti ve věku 6-12 měsíců. Je efektivním a jednoduchým pomocníkem při začínání s ústní hygienou.

135 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: B00223
JACK N JILL SILIKONOVÝ KARTÁČEK NA PRST DUO BALENÍ + POUZDRO 2 KS
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Silikonový kartáček na prst je vyrobený z lékařského silikonu a je ideální pro děti ve věku 6-12 měsíců. Je efektivním a jednoduchým pomocníkem při začínání s ústní hygienou.

Silikonový kartáček je snadno použitelný, šetrný k dásním, netoxický a bez obsahu BPA. Je oboustranný - k jemnému čištění zubů dítěte použijte „štětinkovou“ stranu a k masáži dásní použijte druhou stranu.

Australská rodinná značka Jack n´Jill vyrábí bezpečné a ekologické produkty pro děti, jako jsou dětské pasty, kartáčky na zuby či hygienické gely na ruce. Společnost je svou filozofií a konáním velmi ohleduplná vůči přírodě. Např. balení produktů jsou navržená tak, aby byla minimalistická, karton je z recyklovatelného papíru a okénko ze stoprocentního kukuřičného škrobu.

Použití: umyjte si ruce i kartáček před každým použitím. Aplikujte malé množství (za hrášek) přírodní zubní pasty Jack N'Jill na kartáček. Zoubky čistěte jemně krouživými pohyby. Vhodné pro první zoubky.

Tip: Umývejte kartáček mýdlovou vodou. Může se sterilizovat. Použití u dítěte/kojence je samozřejmě jen za asistence dospělého. Toto není dudlík! Nepoužívá se na sání ani žvýkání. Kartáček žvýkání nevydrží. Při poškození či natržení okamžitě vyměňte.

Výrobce: Jack & Jill Operations PTY LTD , , Austrálie

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.