Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

JACK N JILL SILIKONOVÝ ZUBNÍ KARTÁČEK SE ŠTÍTEM 1-2 ROKY 1 KS

Neohodnoceno

Zubní kartáček z lékařského silikonu je ideální pro děti ve věku 1-2 let. Navíc je opatřen bezpečnostním štítem.

133 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: B00212
JACK N JILL SILIKONOVÝ ZUBNÍ KARTÁČEK SE ŠTÍTEM 1-2 ROKY 1 KS
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Silikonový zubní kartáček se štítem je ideální pro děti před prořezáváním zadních a bočních zubů. Je vyrobený z bezpečného lékařského silikonu.

Australská rodinná značka Jack n´Jill vyrábí bezpečné a ekologické produkty pro děti, jako jsou dětské pasty, kartáčky na zuby či hygienické gely na ruce. Společnost je svou filozofií a konáním velmi ohleduplná vůči přírodě. Např. balení produktů jsou navržená tak, aby byla minimalistická, karton je z recyklovatelného papíru a okénko ze stoprocentního kukuřičného škrobu.

Použití: Umyjte si ruce, důkladně opláchněte kartáček před i po použití. Může se sterilizovat . Aplikujte malé množství přírodní zubní pasty Jack N'Jill na kartáček. Zoubky čistěte jemně krouživými pohyby. Měňte kartáček každé dva měsíce, případně častěji. Vyměňte kartáček po nemoci. Vyměňte kartáček pokud se silikon roztrhne. Používat pouze pod dozorem dospělého. Nežvýkat!. Připevňování bezpečnostního štítu: před použitím připevněte štít na kartáček. Hlavičku kartáčku prostrčte přes centrální otvor na štítu (třeba ho roztáhnout). Štít umístěte hned pod štětinky.