Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

NATURAL STACKS Acetylcholine Brain Food™

Neohodnoceno

Patentovaný acetylcholinový „brain food formula“ společnosti Natural Stacks se skládá z kombinace složek, které společně poskytují základní prekurzory a kofaktory pro produkci neurotransmiteru acetylcholinu. Acetylcholin je neurotransmiter, který hraje roli v pozornosti, učení a jasné mysli. Je také označována jako „učící se molekula“. Acetylcholin Brain Food™ obsahuje živiny alfa-GPC, vitamíny B1 a B5, čínskou rostlinu Radix Paeoniae albae neboli extrakt z bílé pivoňky a aminokyselinu acetyl-L-karnitin.

Položka byla vyprodána…
1 530 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 5714
NATURAL STACKS Acetylcholine Brain Food™
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

BENEFITY

Vitamíny B1 a B5 podporují energetický metabolismus
Vitamin B1 příznivě působí na srdce
Vitamin B1 a B5 přispívají ke koncentraci a čisté mysli
Vitamin B1 prospívá nervové soustavě
Vitamín prospívá paměti
Vitamin B5 přispívá k normální syntéze a metabolismu některých neurotransmiterů
Vitamin B5 pomáhá bojovat proti únavě
Vitamin B5 poskytuje podporu ve stresových situacích
Neobsahuje lepek ani sóju; Bez GMO
Bez umělých přísad a konzervantů
Vhodné pro vegetariány a vegany
Brain Food™: Podpora neurotransmiteru

Neurochemie se týká všech biochemických procesů v mozku. Neurotransmitery hrají důležitou roli v neurochemii jako signální molekuly. Tato extrémně složitá souhra se liší od člověka k člověku, ale také od sezóny k sezóně. Mohou to ovlivnit genetické i epigenetické faktory (jako je prostředí, výživa, spánek a cvičení). „Doplněk stravy pro mozek“ obsahuje přírodní látky a prekurzory specifických neurotransmiterů.

Jak se vyrábí acetylcholin?

K syntéze acetylcholinu potřebuje mozek dva prvky: acetylovou skupinu a molekulu cholinu. Acetylové skupiny jsou obvykle přítomny v mozku ve formě Acetyl-CoA. Cholin a acetylová skupina jsou spojeny enzymem cholinacetyltransferázou (ChAT). Oba jsou nejprve uloženy v neuronech, poté uvolněny a rozloženy dalším enzymem zvaným acetylcholinesteráza (AchE). Je proto důležité, aby bylo k dispozici dostatečné množství molekul acetyl-CoA a cholinu, aby enzym ChAT vykazoval dobrou aktivitu a aby enzym AchE neměl příliš vysokou aktivitu.

Vitamin B1: Thiamin HCI

Vitamín B1 ve formě thiaminu HCI je vitamín pro mnoho zdraví pro mozek, větší nervový systém, psychologické funkce a srdce. Vitamin B1 hraje roli v produkci molekul acetyl-CoA v mozku. Molekuly acetyl-CoA mohou darovat acetylové skupiny enzymu cholin acetyltransferáze (ChAT), aby mohl produkovat neurotransmiter acetylcholin.

Vitamín B5: Pantethin, Pantesin®

Pantethin, nebo patentovaný vzorec Pantesin®, je silná forma vitaminu B5, která hraje stejnou roli jako vitamin B1 při tvorbě molekul acetyl-CoA používaných ChAT při výrobě acetylcholinu. Vitamin B5 má také různá zdravotní tvrzení týkající se mozku, energetického metabolismu, snižování stresu a metabolismu a syntézy neurotransmiterů.

Radix Paeoniae albae

Extrakt z Radix Paeoniae albae je latinský název pro extrakt z čínské byliny Bai Shao Yao neboli bílá pivoňka. Extrakt z bílé pivoňky hraje roli v aktivitě enzymu ChAT, který se podílí na syntéze acetylcholinu.

Acetyl-L-karnitin

Acetyl-L-Carnitin neboli ALCAR je acetylovaná forma aminokyseliny L-karnitin.

známý pro svou schopnost dobře se pohybovat po celém těle. Hraje roli v energetickém metabolismu, v mitochondriální funkci a v syntéze acetylcholinu.

Alfa GPC: L-alfa-glycerylfosforylcholin

L-alfa-glycerylfosforylcholin nebo GPC-a nebo cholin Alfoscerát je metabolit fosfolipidu fosfatidylcholinu. Je prekurzorem neurotransmiteru acetylcholinu. Alpha-GPC je klasifikován FDA jako obecně uznávaný jako bezpečný.

O Natural Stacks

Umět jasně myslet a pamatovat si a učit se nové věci je v životě životně důležité. Natural Stacks vyvíjí bezpečné a přírodní doplňky speciálně pro optimální fungování mozku od roku 2013. Tato takzvaná nootropika se zaměřují na klíčové oblasti, jako je energie, spánek, zaměření, paměť a nálada. Natural Stacks používá čistě přírodní ingredience a je zcela transparentní, pokud jde o obsah na každé etiketě. Každá šarže produktů Natural Stacks je testována a ověřena nezávislou laboratoří Intertek na čistotu, účinnost a kvalitu. Mise Natural Stacks je mocná: Better Brain. Lepší život.®
Acetylcholin Brain Food™

Obsah 60 kapslí
Uživatelské pokyny
Užívejte 2-4 kapsle na podporu rychlosti duševního zpracování nebo podle pokynů lékaře. Nepřekračujte 8 kapslí denně.

Složení na porci 64 mg Vitamin B1 (Tiamin HCl) 5818 %, 287 mg Vitamin B5 (Pantethin) 5740 %, 319 mg Acetyl-L-Carnitin ADH *, 192 mg Alpha-GPC (L-alfa-glycerylfosforylcholin) ADH *, 19 mg Extrakt z bílé pivoňky (kořeny) (standardizovaný na 161 mg paeoniflorinu). * RDA = doporučená denní dávka. † Doporučená denní dávka nebyla stanovena.
Norma EU*RDA = doporučená denní dávka
Další složky Rostlinná kapsle (celulóza), askorbylpalmitát, oxid křemičitý.
Alergeny Žádné
Pokyny pro skladování: viz štítek. Udržujte mimo dosah dětí. V případě těhotenství, kojení, nemoci nebo užívání léků se poraďte s odborníkem.