Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

NATURAL STACKS BrainBiotic™ - Probiotika pro mozek

Neohodnoceno

Receptura BrainBiotic™ probiotika pro váš mozek. Tato vysoce kvalitní směs probiotických kmenů je fyziologicky aktivní a hraje roli jak ve střevech, tak v mozku. 

 

Položka byla vyprodána…
1 290 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 5713
NATURAL STACKS BrainBiotic™ - Probiotika pro mozek
Neohodnoceno
brainbiotic 30 capsules 01
Novinka Tip

Detailní popis produktu

BrainBiotic™ - probiotika pro váš mozek obsahují:

Lactobacillus helveticus R0052, 18 mg, 2,7 bilionu CFU
Lactobacillus plantarum UALp-05, 17 mg, 2 biliony CFU
Bifidobacterium longum R0175, 6 mg, 0,3 bilionu CFU
Lactobacillus brevis UALbr-02, 5 mg, 1 bilion CFU

BENEFITY

4 specifické probiotické kmeny
6 miliard bakterií tvořících kolonie
Stabilní při pokojové teplotě
Neobsahuje lepek ani sóju; Bez GMO
Bez umělých přísad a konzervantů
Vhodné pro vegetariány a vegany
Dobře zdokumentovaná mozková probiotika

Často se má za to, že probiotické doplňky s co největším počtem kmenů jsou lepší než produkty s menším počtem kmenů. Některé produkty obsahují až 30 různých kmenů. Ne všechny probiotické kmeny jsou však stvořeny sobě rovné. Mnoho typů je zahrnuto jako plniva, s malými nebo žádnými zdokumentovanými výhodami nebo dokonce nevýhodami. Více než 5 000 vědeckých studií naznačuje, že výběr konkrétních probiotických kmenů s prokázanými účinky, jako je BrainBiotic™, je lepší přístup než míchání mnoha různých kmenů bez konkrétního prokázaného zdůvodnění. BrainBiotic™ obsahuje pouze ty nejlepší probiotické kmeny, o kterých je známo, že fungují v oblastech, pro které je tento produkt určen.

Lze uchovávat při pokojové teplotě

BrainBiotic™ lze uchovávat při pokojové teplotě a nevyžaduje chlazení. Probiotika jsou živé, křehké organismy náchylné k poškození teplotou a vlhkostí. Pokud nejsou správně vyrobeny a skladovány, mohou snadno ztratit svou sílu a účinnost. Pro zajištění maximální účinnosti a stability používá BrainBiotic™ proces lyofilizace, který eliminuje vlhkost a udržuje kultury neporušené a stabilní při skladování. Lyofilizace dočasně zastaví růst bakterií a odstraní vlhkost. Po požití tekutina z vašich střev znovu aktivuje jejich růst a aktivitu. Obal odolný vůči kyslíku minimalizuje vliv teploty, vlhkosti a světla.

Bez plniv

Mnoho probiotických doplňků na trhu obsahuje až 90 % plniv a pouze 10 % účinných látek. Plnivy mohou být samostatné kmeny, jako jsou levnější nebo méně účinné kmeny nebo přísady plniv, jako je maltodextrin, rýžová mouka nebo například stearát hořečnatý. BrainBiotic™ obsahuje 4 exkluzivní probiotické kmeny s prokázanou aktivitou. Kapsle jsou malé a snadno se polykají. BrainBiotic™ je velmi čistá, silná probiotická formule.

Synergický účinek pre- a probiotika v kombinaci

BrainBiotic™ lze bezpečně kombinovat se všemi ostatními produkty Natural Stacks. Pro lepší podporu se doporučuje používat ve spojení s tímto produktem Prebiotický + Rezistentní škrob. Koncept kombinace probiotik s pro člověka nestravitelnou vlákninou neboli prebiotiky je známý jako synbiotika.

Evoluce člověka

Před miliardami let se na Zemi poprvé objevil život ve formě mikrobů. Veškerý život podle evoluční teorie pochází z těchto drobných organismů. Rostliny a zvířata se také vyvíjely společně s těmito dávnými mikrobiálními partnery, což vedlo k symbióze. Naši raní předkové měli rozsáhlé interakce s různými mikroorganismy ze země a prostředí, dobrými bakteriemi, ale samozřejmě také škodlivými patogeny. Myslete například na výživu, vzájemné interakce a vlivy prostředí. Dnes tomu není jinak a vyvážená symbióza mezi mikroby a lidmi je pro dobré zdraví stále klíčová.

O Natural Stacks

Zdravý mozek je základem úspěšného života. Mise Natural Stacks je tedy jednoduchá: Better Brain. Better Life.® Od roku 2013 je Natural Stacks vývojář bezpečných a přírodních doplňků speciálně určených pro optimální zdraví mozku. Tato takzvaná nootropika hrají roli v oblastech, jako je energie, spánek, zaměření, paměť a nálada. Ve svých produktech společnost používá pouze čisté ingredience, které jsou zcela open source obsahem. Všechny přísady jsou sledovatelné z hlediska původu a jsou přesně uvedeny na etiketě. Zákazník může zobrazit všechny relevantní informace prostřednictvím QR kódu. Produkty jsou testovány nezávislou laboratoří Intertek na čistotu, účinnost a kvalitu.

Více informací
Název produktuBrainBiotic™ - Probiotika pro zdraví mozku
SKUNS-344
BrandNatural Stacks
Obsah 30 kapslí

DÁVKOVÁNÍ

Užívejte 1 kapsli denně nebo podle doporučení lékaře.

SkladováníUchovávejte v chladu
Ingredience na porci
2,7 miliardy CFU Lactobacillus helveticus R0052 †, 2 miliardy CFU Lactobacillus plantarum †, 1 miliarda CFU Lactobacillus brevis †, 0,3 miliardy CFU Bifidobacterium longum R0175 †, † Doporučená denní dávka není stanovena.

Norma EU*RDA = doporučená denní dávka
Další ingredience
Rostlinná kapsle (celulóza, voda), askorbyl palmitát, oxid křemičitý.

Alergeny sója, mléko
Pokyny pro skladování: viz štítek. Udržujte mimo dosah dětí. V případě těhotenství, kojení, nemoci nebo užívání léků se poraďte s odborníkem.