Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

NATURAL STACKS Neurofuel™ - Ciltep - Nootropics

Neohodnoceno

Patentovaný produkt Neuropuel™ obsahuje originální formuli CILTEP® a přispívá k větší koncentraci, zvýšené koncentraci a duševní energii a dobré paměti. Toto přírodní nootropikum obsahuje B6, artyčokový extrakt, forskolin, L-fenylalanin a acetyl-L-karnitin. Tato specifická receptura pro mozek má přirozený a převratný synergický efekt: je skutečným „otvírákem mysli“.

Položka byla vyprodána…
1 620 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 5715
NATURAL STACKS Neurofuel™ - Ciltep - Nootropics
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

BENEFITY

Vitamin B6 přispívá k energii při únavě
Vitamin B6 přispívá k čisté mysli
Vitamin B6 prospívá paměti a výkonnosti učení
Vitamin B6 zlepšuje koncentraci a dodává duševní energii
Vitamín B6 prospívá dobré náladě
Vitamin B6 prospívá nervové soustavě
Artyčok je antioxidant a chrání zdravé buňky a tkáně*
Artyčok přispívá k normální hladině krevních tuků*
Artyčok podporuje trávení a funkci střev*
Artyčok podporuje čistící účinek jater*
Neobsahuje lepek ani sóju; Bez GMO
Vhodné pro vegetariány a vegany
Palivo pro váš mozek

Kdy je Neuropuel™ vhodný? Všichni známe situace, kdy se potřebujeme více soustředit, chceme se plněji soustředit nebo myslet jasněji. Někdy musíme vyřešit složité problémy nebo dosáhnout důležitých cílů. Někteří lidé také trpí tím, čemu se říká mozková mlha nebo prostě nedostatek motivace. Jak stárneme, může se to stávat stále častěji. Všichni můžeme čas od času použít malý tlak. Neurofuel™ je 100% přírodní receptura pro lepší výkon mozku.

Jak to funguje?

Užijte dvě kapsle Neurofuel™ na lačný žaludek, například před prací nebo situací vyžadující soustředění. O třicet minut později můžete cítit, že palivo funguje. Neuropuel™ dodává tělu přírodní složky, které v daný okamžik potřebuje. CILTEP® je široce oblíbený mimo jiné u obchodníků, studentů, sportovců, vědců a kreativních myslí. Kromě okamžitých hmatatelných účinků má i dlouhodobé účinky. Obecně platí, že uživatelé pociťují účinky krátce po požití, ale mohou trvat 8 až 14 hodin.

Dlouhodobý účinek

Dlouhodobé působení Neurofuel™ je známé jako Long-Term Potentiation neboli LPT. LPT je dlouhodobé zlepšení přenosu signálu mezi dvěma neurony v mozku. Je to jeden z nejdůležitějších buněčných mechanismů učení a paměti. Ingredience v tomto složení fungují v těsném souladu. Inhibují látku zvanou PDE4. PDE4 blokuje rozklad látky zvané cAMP, čímž zvyšuje obsah cAMP v mozkových buňkách. Tento proces vede k LPT a produkuje významné nootropní účinky. Zefektivňuje také metabolismus dopaminu.

Receptura CILTEP®

Neurofuel™, neboli originální receptura CILTEP®, obsahuje 5 složek, které se navzájem posilují a spolupracují přirozeným způsobem.

Artyčokový extrakt – 900 mg
Forskolinový extrakt – 20 mg
L-fenylalanin – 500 mg
Acetyl-L-karnitin – 750 mg
Vitamín B6 - 5 mg
Vitamín B6

Neurofuel™ obsahuje vitamín B6 ve formě pyridoxal-5-fosfátu neboli P5P. P5P je biologicky aktivní forma vitamínu B6. Vitamín již nemusí tělo přeměňovat, což je proces, který není pro každého stejně účinný. Tělo ji tedy může okamžitě využít. Vitamin B6 je nezbytný vitamin a důležitý enzymatický kofaktor pro normální metabolické a psychické funkce. V mozku se vitamín B6 používá jako kofaktor při produkci neurotransmiterů dopaminu, GABA a serotoninu. Vitamin B6 například pomáhá přeměnit prekurzor L-DOPA na aktivní dopamin.

Výtažek z artyčoku

Druhou složkou Neurofuel™ je artyčokový extrakt. Extrakt z artyčoku (Cynara scolymus) je extrakt z cibule artyčoku. Má několik zdravotních tvrzení, která stále čekají na schválení Evropskou komisí. Obsahuje také luteolin, který hraje roli v enzymu PDE4 a také LPT.

Forskolinový extrakt

Třetí složkou Neurofuel™ je forskolinový extrakt z blahodárné rostliny Coleus Forskohlii. Jedná se o přirozeně bohatý zdroj látky forskolin, která vykazuje jedinečnou biologickou aktivitu. Forskolin pomáhá aktivovat určité enzymy a hraje roli v metabolismu molekul cAMP a LPT. Forskolin je široce používán v ájurvédě.

L-fenylalanin a acetyl-L-karnitin

A konečně, Neuurofuel™ obsahuje další dvě aminokyseliny: L-fenylalanin a acetyl-L-karnitin. L-fenylalanin je základním stavebním kamenem pro neurotransmiter dopamin. Je to esenciální aminokyselina, která se nachází v bílkovinných potravinách, jako je maso, vejce, špenát a další listová zelenina.

Acetyl-L-Carnitin neboli ALCAR je acetylovaná forma aminokyseliny L-karnitin, o které je známo, že se dobře pohybuje po celém těle. Hraje roli v energetickém metabolismu a funkci mitochondrií. Kromě receptury CILTEP vykazuje synergický účinek s ostatními složkami.

Nekombinujte CILTEP® s jinými stimulanty, protože CILTEP® může zvýšit jejich účinek. CILTEP® lze kombinovat s produktem Smart Caffeine od Natural Stacks. V závislosti na toleranci nabízí 100-200 mg kofeinu optimální výsledky. Nepoužívejte tento přípravek, pokud máte onemocnění PKU (fenylketonurie).