Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

NATURAL STACKS SLEEPBIOTIC™ PRO LEPŠÍ SPÁNEK A ZAŽÍVANÍ

Neohodnoceno

SleepBiotic™ doplňuje zdravou stravu a zdravý denní a noční rytmus. SleepBiotic™ obsahuje přírodní směs prebiotické rostlinné vlákniny, jmenovitě vlákninu SunFiber® a mouku ze zelených banánů. Výrobek dále obsahuje glycin, německý heřmánek standardizovaný na 1% apigenin-7-glukosid, extrakt z cejlonské skořice a mnicha nebo extrakt z rostliny Luo han guo. Skořice a heřmánek podporují mimo jiné trávení a heřmánek působí uklidňujícím a relaxačním účinkem. Nejlépe se používá, jak název napovídá, večer před spaním.

Položka byla vyprodána…
1 280 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 5712
NATURAL STACKS SLEEPBIOTIC™ PRO LEPŠÍ SPÁNEK A ZAŽÍVANÍ
Neohodnoceno
sleep biotic new
Novinka

Detailní popis produktu

BENEFITY:

Prebiotická vláknina ze SunFiber® a mouka ze zelených banánů
Skořice podporuje udržení normální hladiny cukru v krvi*
Skořice podporuje regulaci hmotnosti*
Skořice podporuje udržení normálního množství krevních tuků*
Skořice přispívá ke zdravému srdci a zdravým cévám*
Heřmánek podporuje zdravé trávení a metabolismus tuků*
Heřmánek podporuje stresové situace a má uklidňující a relaxační účinek*
Heřmánek podporuje metabolismus tuků*
Neobsahuje lepek, sóju, GMO-free
Bez umělých přísad a konzervantů
Vhodné pro vegetariány a vegany

*Zdravotní tvrzení čeká na schválení Evropskou komisí.

SunFiber® a zelená banánová mouka

Vláknina Sunfiber® je rozpustná dietní vláknina z rostliny guar. Rostlina guar roste mimo jiné v západní Indii. Vlákna Sunfiber® se získávají částečnou hydrolýzou guarové gumy a jsou založena na galaktomannanu. Vláknina Sunfiber® je 100% přírodní, je šetrná k vašemu zažívání a je dobře snášena. Dobře se také hodí do diety s nízkým obsahem FODMAP. Mouka ze zelených banánů se mele ve Spojených státech a vyrábí se z dužiny nezralých zelených banánů. Tyto nezralé banány mají mnohem nižší obsah cukru než žluté banány. Mouka ze syrového zeleného banánu je extrémně výživná: obsahuje hodně draslíku, vitamínů, minerálů a odolného škrobu.

 

Cejlonská skořice, glycin a německý heřmánek

Koření skořice pochází ze skořicovníku neboli Cinnamomum verum ze Srí Lanky. Cejlonská skořice je 100% přírodní. Glycin je neesenciální aminokyselina a funguje mimo jiné jako neurotransmiter. Také známý jako Matricaria recutita nebo Chamomilla recutita, německý heřmánek je standardizován na 1% apigenin-7-glukosid (flavonoid), důležitou bioaktivní sloučeninu v tomto produktu.

Jak používat?

Pro optimální účinek je nejlepší použít SleepBiotic™ těsně před spaním. Zvyšte spotřebu pomalu. První týden začněte například s půlkou odměrky a rozpusťte ji ve sklenici vody. Sestavte to až na 1 odměrku za druhý týden. SleepBiotic™ se vyrábí ve Spojených státech v souladu se standardem kvality „Good Manufacturing Practice“ (směrnice GMP). Natural Stacks používá pouze velmi kvalitní suroviny. Jen to nejlepší je dost dobré! SleepBiotic™ také dobře zapadá do ketogenní diety.

Vzhledem k obsahu heřmánku nepoužívejte SleepBiotic™, pokud jste těhotná nebo kojíte.

Mise Natural Stacks je jednoduchá: Better Brain. Better Life.® Jasné myšlení, dobrá paměť a učení se novým věcem jsou důležité klíče v životě. Z této vize Natural Stacks od roku 2013 nabízí bezpečné a přírodní doplňky stravy speciálně pro optimální funkci mozku. Tato takzvaná nootropika se zaměřují na oblasti, jako je energie, spánek, zaměření, paměť a nálada. Společnost používá ve svých produktech pouze ty nejlepší přírodní ingredience, které jsou svým obsahem zcela open source. Všechny ingredience jsou plně dohledatelné z hlediska původu a jsou přesně uvedeny na etiketě. Kvalita výrobků je testována nezávislou laboratoří.

SLEEPBIOTIC™

Obsah 20 porcí


DÁVKOVÁNÍ
Pro skvělý noční spánek smíchejte 1 hodinu před spaním s 200 ml vody. Začněte užíváním 1/2 odměrky denně po dobu 1 týdne a poté zvyšte na 1 celou odměrku denně.

Ingredience na porci

Norma EU*RDA = doporučená denní dávka. Tato tvrzení stále čekají na schválení Evropskou komisí.
Pokyny pro skladování: viz štítek. Udržujte mimo dosah dětí. V případě těhotenství, kojení, nemoci nebo užívání léků se poraďte s odborníkem.