Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

GREPOVÉ JÁDRO TINKTURA 20 ML

Neohodnoceno

Extrakt z hořkého jádra je vhodný jak pro vnitřní podávání, tak pro aplikaci na pokožku nebo pro osvěžění dechu. Grepový extrakt vyrobený z jader tohoto ovoce je bohatým zdrojem vitaminů skupiny B a vitaminu C. Grepová jádra jsou také zdrojem flavonoidů, vápníku, hořčíku, zinku, železa nebo manganu a rovněž vlákniny.

369 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 5640
GREPOVÉ JÁDRO TINKTURA 20 ML
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Extrakt z grepových jader od Nobilis Tilia je přírodní výtažek ředěný glycerinem. Tento doplněk stravy obsahuje řadu účinných látek a lze ho kromě vnitřního užití použít také k péči o pokožku celého těla. Grapefruitová jádra podporují přirozenou obranyschopnost. Extrakt lze použít i při akné, zánětlivých projevech na pokožce nebo na lupy. Hodí se také k použití při výskytu zubního plaku a k osvěžení dechu.

Grepový extrakt vyrobený z jader tohoto ovoce je bohatým zdrojem vitaminů skupiny B a vitaminu C. Grepová jádra jsou také zdrojem flavonoidů, vápníku, hořčíku, zinku, železa nebo manganu a rovněž vlákniny.

Použití: Nakapejte 10 kapek do půl sklenice vody (cca 50 -100 ml), promíchejte a vypijte. Užívejte 3x denně.

Upozornění: Doplněk stravy není určený pro děti do tří let. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Neslouží také jako náhrada pestré stravy. Při jeho užívání nepřekračujte doporučené dávkování.

Nobilis Tilia je česká společnost, zabývající se výrobou a prodejem přírodní, aromaterapeutické a bio kosmetiky. Výrobky nesou certifikace CPK a CPK BIO a mnohé z nich jsou vhodné pro vegany.