Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Nobilis Tilia Pupalkový olej bio CHOLESTEROL, 250 ml

Neohodnoceno

Olej ze semínek pupalky dvouleté obsahuje výrazný podíl omega-6 mastných kyselin, především kyseliny linolové, která přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Bohatství kyseliny linolové (nejen) pro jemné ošetření citlivé pleti

504 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: B00314
Nobilis Tilia Pupalkový olej bio CHOLESTEROL, 250 ml
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

PŘEDSTAVENÍ

Dodejte vaší pokožce pocit lehkosti a mladistvý elán. Olej ze semínek pupalky dvouleté obsahuje výrazný podíl omega-6 mastných kyselin, především kyseliny linolové, která přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Doporučujeme zařadit jej do jídelníčku v období klimakteria nebo při premenstruačním syndromu. Při použití v péči o pokožku dodává pocit lehkosti a mladistvý elán. Sjednocuje tón pleti, projasňuje ji a díky schopnosti pronikat do hlubších vrstev i důkladně regeneruje.

JAK SE POUŽÍVÁ

V kuchyni se skvěle se hodí k použití za studena jako zálivka do salátu, na kaši, pomazánky, polévky a podobně. Pro udržení normální hladiny cholesterolu se doporučuje dávka nejméně 10 g kyseliny linolové denně. V péči o pokožku poslouží podobně jako pleťové mléko či krém. Při aplikaci jej jemnou masáží vtírejte do pokožky. Doporučujeme zařadit do jídelníčku v období klimakteria nebo při premenstruačním syndromu.

KOMU UDĚLÁ RADOST

Nejvíc si ho zamilují ženy s citlivou pletí a ženy s pokožkou se sklonem k tvorbě nejrůznějších kožních obtíží.