Od 1.7.2024 do 31.8.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Dropi rybí extra panenský islandský olej omega-3 s vitamínem D z tresčích jater 170 ml zázvor

Neohodnoceno

Dropi rybí extra panenský olej z tresčích jater, pochází z Islandu, je zpracováván za studena starou původní metodou. Olej neobsahuje rtuť a další těžké kovy.

1 690 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: H00348
Dropi rybí extra panenský islandský olej omega-3 s vitamínem D z tresčích jater 170 ml zázvor
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Exkluzivní rybí olej je získáván z atlantských tresek udržitelně lovených v čistých islandských vodách nedaleko poloostrova Westfjords. Kde byly odloveny tresky použity právě pro výrobu vašeho oleje si můžete najít na obalu, kde naleznete QR kod. Olej neobsahuje rtuť a další těžké kovy.

Užívání kvalitního oleje z tresčích jater, jako je Dropi každý den, má mnoho zdravotních výhod a může snížit bolest kloubů, riziko srdečních chorob a zánětů. Díky přirozenému vitaminu A, D a Omega-3, včetně EPA a DHA, může poskytnout silnou podporu imunitnímu systému. Všechny vitamíny a Omega jsou při výrobě zachovány. Denní porce jedné čajové lžičky (5 ml) poskytne 350 mg EPA a 450 mg DHA.

Každá sklenička má dohledatelný původ. Olej se extrahuje za studena a za použití staré řemeslné metody, díky které si olej uchovává co nejvíce živin, nemá žádné přídavnélátky a pokládá se za raw food. Výsledný olej je čistý a originální. Z tohoto důvodu může olej měnit barvu, chuť nebo přesné zastoupení vitamínů a ostatních živin v závislosti na přírodních vlivech.

Každá várka je testována a aktuální analytický certifikát lze nalézt: https://www.dropi.com/traceability Olej neobsahuje rtuť a další těžké kovy.

Zázvor patří k nejstarším kořením na světě používaný jako kulinářský doplněk jídel nebo medicína. Bio extrakt z čerstvého zázvoru dává oleji z tresčích jater jemnou svěží chuť s příjemným citrusovým koncem.

SLOŽENÍ

Složení produktu: extra panenský olej z tresčích jater získávaný za studena z volně lovených tresek, rozmarýnový extrakt s přírodním vitamínem E jako antioxidant, bio extrkt z čerstvého zázvoru

Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující omega 3, 4, 6, 7, 9 a 11 mastné kyseliny, vitamín A, vitamín D a další v tucích rozpustné živiny. Tyto živiny nikdy nejsou do oleje přidávány.

Alergeny: obsahuje RYBY

Výživové hodnoty v jedné

porci (1 lžička, resp. 5ml)

% RHP*

Energetická hodnota 41 kcal

2 %

Tuky 4,6 g

6,5 %

z toho nasycené 0,8 g

5 %

Vitamín A 3650 IU (1095 ug)

138 %

Vitamín D 385 IU (9 ug)

183 %

Omega-3 mastné kyseliny 1150 mg

z toho DHA 450 mg

EPA 350 mg

† (460 %)

* Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (2 000 kcal).† Referenční hodnota příjmu nebyla stanovena. Evropský úřad pro bezpečnost potravin v roce 2009 se vyjádřil, že RHP pro omega-3 mastné kyseliny by měla být 250mg.

POUŽITÍ

Doporučené množství: 5ml pro dospělé

Skladování: Uchovávejte na tmavém místě v ledničce, po otevření spotřebujte do 3 měsíců. Před prvním otevřením vychlaďte na teplotu nejméně 4°C. Olej uchovávaný v ledničce nebo mrazáku může zhoustnout a zakalit se. Před upotřebením lehce protřepejte.

Upozornění: Užívání tohoto produktu by měli se svým lékařem konzultovat ti, kteří chtějí užívat výrazně vyšší než doporučené množství produktu a dále tyto osoby: těhotné a kojící ženy; diabetici; osoby alergické na ryby nebo jód; osoby, které užívají přípravky na ředění krve; osoby, u nichž se očekává chirurgický zákrok nebo jimž byla diagnostikována kardiovaskulární choroba, krvácivost či porucha imunitního systému. Pokud jste vy nebo vaše dítě nikdy nekonzumovali rybu či rybí olej nebo pokud máte podezření na potravinovou alergii, konzultujte se svým lékařem užívání oleje z rybích jater ještě před jeho prvním užitím. Jako dodatečnou pojistku můžete také vyzkoušet malé množství oleje na malém místě na kůži, například ve spodní části dolní končetiny. Pokud vám kontakt s olejem způsobí alergickou reakci, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Uchovávejte mimo dosah dětí.

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.