Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

OREGANO OLEJ 500 MG, STŘEVNÍ PODPORA, 90 SOFTGEL KAPSLÍ

Neohodnoceno

Střevní podpora. Oil je standardizován tak, aby bylo zajištěno minimálně 55% Carvacrolu a měkké želatinové kapsle jsou entericky potaženy tak, aby byl obsah uvolněn ve střevě. Oregano Oil je standardizován tak, aby bylo zajištěno minimálně 55% Carvacrolu a měkké želatinové kapsle jsou entericky potaženy tak, aby byl obsah uvolněn ve střevě. Oregano, také známý jako dobromysl, je kořeněná, aromatická bylina, která je mimo použití v kuchyni využívána v tradičním léčitelství po tisíce let. 

490 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 5634
OREGANO OLEJ 500 MG, STŘEVNÍ PODPORA, 90 SOFTGEL KAPSLÍ
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Oregano, také známý jako dobromysl, je kořeněná, aromatická bylina, která je mimo použití v kuchyni využívána v tradičním léčitelství po tisíce let. Oregano Oil je standardizován tak, aby bylo zajištěno minimálně 55% Carvacrolu a měkké želatinové kapsle jsou entericky potaženy tak, aby byl obsah uvolněn ve střevě.

  • Střevní podpora
  • Min. 55% Carvacrol
  • Entericky potahováno
  • GMP kvalita
  • Doplněk stravy

 

Složení v dávce 1 softgel : Olej z dobromyslu (Origanum vulgare) min. 55% Carvacrol), 0,2 ml / 181 mg *; Zázvorový olej (Zingiber officinale) 0,02 ml / 17,6 mg *; Olej z feniklu (Foeniculum vulgare) 0,02 ml / 19,3 mg *;* - Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Další ingredience: Měkké želatinové kapsle (želatina, glycerin, voda, enterický potah, karob) a extra panenský olivový olej.

Není vyráběn s přísadami kvasinek, pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb nebo měkkýšů.

Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Dávkování : 1 kapsli 1 až 3x denně, společně s jídlem.

Upozornění: Určeno pouze pro dospělé. Nepoužívejte tento přípravek, pokud jste alergičtí na oregano, fenykl nebo zázvor.

Nedoporučuje se těhotným nebo kojícím ženám. Poraďte se před použitím s lékařem, pokud užíváte léky nebo máte zdravotní potíže.

Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.

Po otevření uchovávejte na suchém a chladném místě při teplotě do 25°C.

Nekonzumujte přiložený sáček k udržování čerstvosti. Nechávejte jej v nádobě. Obal prosím recyklujte.