Od 1.7.2024 do 31.8.2024 nebudeme expedovať objednávky.

POTASIUM DRASLÍK CITRÁT, PRÁŠEK, 340 G

Neohodnoceno

Citrát draselný je dobře vstřebatelná a vysoce biologicky dostupná forma draslíku. Draslík je zásadní pro udržení normální hladiny celého těla a buněčných tekutin, stejně jako pro udržení acidobazické rovnováhy. Je také nezbytný pro správnou svalovou kontrakci, udržení zdravé funkce srdce a pro přenos nervových impulsů. Draslík je základní minerál, který je široce distribuován mezi zdroji potravy, přičemž obzvláště vysoké hladiny jsou přítomny v ovoci a zelenině. 

490 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: H00135
POTASIUM DRASLÍK CITRÁT, PRÁŠEK, 340 G
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

BENEFITY

Základní minerál
Podporuje rovnováhu elektrolytů a normální pH
Správná svalová kontrakce
Doplněk stravy
Vegetariánská / Veganská
Minerály
Rodina firma od roku 1968
Garantovaná kvalita GMP

Navrhované použití

Užívejte 1/4 čajové lžičky 1 až 2krát denně v samostatných dávkách. Vezměte s jídlem a s 240ml vody nebo jiným nápojem. Nepřekračujte 2 porce denně.

Není vyrobeno z kvasnic, pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, měkkýšů nebo ořechových složek. Vyrábí se v zařízení GMP, které zpracovává další přísady obsahující tyto alergeny.

U tohoto produktu se mohou vyskytnout přirozené barevné odchylky.

Tento produkt se prodává podle hmotnosti, nikoli objemu.

Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Upozornění: Tento produkt musí být před konzumací rozpuštěn v nejméně 240 ml studené vody nebo čiré kapaliny.  Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná / kojíte, užíváte léky nebo máte zdravotní stav, poraďte se s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.