Od 1.7.2024 do 31.8.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Pure Synergy Radiance C® vitamín C powder 120 g

Neohodnoceno

Pure Radiance C® spojuje divoce rostoucí a pečlivě udržitelně sbírané plody camu camu v deštném pralesu a bio acerolu s dalšími devíti bobulemi a ovocem bohatými na antioxidanty v bio kvalitě, čímž se získá 100% přírodní forma vitamínu C.  100% přírodní vitamin C bez jakékoli kyseliny askorbové syntetické nebo derivované z kukuřice.

Položka byla vyprodána…
1 250 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: H00119
Pure Synergy Radiance C® vitamín C powder 120 g
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Silná směs s vysokým obsahem vitamínu C, která je šetrný na Vaše zažívání. Nutriční podpora zdravé imunitní odpovědi, zářící kůže a další. Cenné flavonoidové kofaktory a antioxidanty pro zdravé srdce a optimální buněčnou funkci

Bez GMO, lepku, vegan, kosher

SLOŽENÍ 1/4 lžičky (1,25ml, 975mg) obsahuje 180 mg vitamínu C (225 % RHP=referenční hodnoty příjmu) ve 975mg směsi:camu camu extrakt°, kořen manioku, extrakt aceroly*, extrakt indického angreštu*, pohankové klíčky*, lyofilizovaná směs bobulí: borůvky *, maliny *, brusinky *, třešně *; šípky *, citronová kůra *, výtažek z černého pepře * * v bio kvalitě° divoce rostoucí

Bez lepku, mléka a mléčných výrobků, aditiv a GMO.

Počet dávek: 120

POUŽITÍ 1/4 lžičky jednou nebo dvakrát denně dle doporučení odborníka s jídlem nebo bez. Používejte čisté nástroje.

  • Skladování: Uchovávejte mimo přímé slunce a vysoké teploty.
  • Upozornění: Nepoužívejte, pokud je víčko poškozené nebo úplně chybí. Uchovávejte mimo dosah dětí! Není určeno jako náhrada pestré stravy.
  • Spotřebovat do: viz datum uvedené na obalu.
  • UPOZORNĚNÍ

    Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.