Pure Synergy Super B-komplex™ 60 kapslí

Neohodnoceno
 
 
  • 1 z 2

Super B-ComplexTM poskytuje všech 8 esenciálních vitamínů skupiny B a jejich kofaktory. Vyrobeno použitím zeleniny a ovoce z ekologického změděleství, aktivováno enzymy a probiotiky pro vyší vstřebatelnost. Díky procesu výroby jsou všechny vitamíny obsažené v tomto výrobku takové jako ve skutečných potravinách.

Dostupnost Momentálně nedostupné
795 Kč
Kód produktu H00035
Značka Pure Synergy
Kategorie PŘÍRODNÍ LÉKÁRNA
Položka byla vyprodána...
 

Vhodný výrobek pro osoby, kterým nestačí vitamíny skupiny B z čistě potravin.

Obsahuje thiamin (B1), riboflavin (B2), niacin (B3), kyselina pantotenová (B5), pyridoxamin (B6), folát (B9), vitamín B12, biotin, cholin, inositol, PABA

SLOŽENÍ

Vitamíny skupiny B jsou vyrobeny za použití bio zeleniny a ovoce. Toto vytváří vitamíny, které jsou přirozeně vázany v synergii benefitních kofaktorů a dalších potravinových látek. Jsou aktivovány enzymy a fermentovány probiotiky, takže jsou tyto vitamíny jednoduše absorbovány a jemné natolik, že jsou vhodné i nalačno.

1 tableta obsahuje:

V jedné dávce RHP*
Thiamin (B1) ° 25 mg 2 272 %
Riboflavin (B2) ° 25 mg 1 785 %
Niacin (jako niacinamid; B3) ° 25 mg NE 156 %
Vitamín B6 ° 25 mg 1 785 %
Folát (B9) ° 400 ug DFE (ekvivalenty folátu z potravin; odpovídá 240 mug kyseliny listové) 200 %
Vitamín B12 ° 200 ug 8 000 %
Biotin ° 45 ug 90 %
Kyselina pantotenová (B5) ° 25 mg 417 %
Cholin ° 110 mg 27 % †
Inositol ° 5 mg +
PABA ° 5 mg +

* Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (2 000 kcal).† Referenční hodnota příjmu nebyla stanovena, pouze adekvatní hodnota příjmu.+ Referenční hodnota příjmu nebyla stanovena.° Kultivováno v fermentovaném potravinovém mixu: bio sója, bio akácie, bio kvasinky Saccharomyces cerevisiae, bio maltodextrin, bio pomerančová kůra, bio vojtěška, L. acidophilus, B. bifidum, L. rhamnosus, enzymy papain a bromelain.

Ostatní látky: bio tráva z ječmenu (mladý ječmen), bio akácie, bio zelená papája, bio rostlinný potah tablety.

Obsahuje: bio fermentovanou SÓJU.

Bez lepku, mléka a mléčných výrobků a GMO.

POUŽITÍ

Jedna tableta jednou denně, s jídlem nebo bez.

Skladování: Uchovávejte mimo přímé slunce a vysoké teploty.

Upozornění: Nepoužívejte, pokud je víčko poškozené nebo úplně chybí. Uchovávejte mimo dosah dětí! Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Spotřebovat do: viz datum uvedené na obalu.

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.