Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Pure Synergy Super B-komplex™ 60 kapslí

Neohodnoceno

Super B-ComplexTM poskytuje všech 8 esenciálních vitamínů skupiny B a jejich kofaktory. Vyrobeno použitím zeleniny a ovoce z ekologického změděleství, aktivováno enzymy a probiotiky pro vyší vstřebatelnost. Díky procesu výroby jsou všechny vitamíny obsažené v tomto výrobku takové jako ve skutečných potravinách.

Položka byla vyprodána…
795 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: H00035
Pure Synergy Super B-komplex™ 60 kapslí
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Vhodný výrobek pro osoby, kterým nestačí vitamíny skupiny B z čistě potravin.

Obsahuje thiamin (B1), riboflavin (B2), niacin (B3), kyselina pantotenová (B5), pyridoxamin (B6), folát (B9), vitamín B12, biotin, cholin, inositol, PABA

SLOŽENÍ

Vitamíny skupiny B jsou vyrobeny za použití bio zeleniny a ovoce. Toto vytváří vitamíny, které jsou přirozeně vázany v synergii benefitních kofaktorů a dalších potravinových látek. Jsou aktivovány enzymy a fermentovány probiotiky, takže jsou tyto vitamíny jednoduše absorbovány a jemné natolik, že jsou vhodné i nalačno.

1 tableta obsahuje:

V jedné dávce RHP*
Thiamin (B1) ° 25 mg 2 272 %
Riboflavin (B2) ° 25 mg 1 785 %
Niacin (jako niacinamid; B3) ° 25 mg NE 156 %
Vitamín B6 ° 25 mg 1 785 %
Folát (B9) ° 400 ug DFE (ekvivalenty folátu z potravin; odpovídá 240 mug kyseliny listové) 200 %
Vitamín B12 ° 200 ug 8 000 %
Biotin ° 45 ug 90 %
Kyselina pantotenová (B5) ° 25 mg 417 %
Cholin ° 110 mg 27 % †
Inositol ° 5 mg +
PABA ° 5 mg +

* Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (2 000 kcal).† Referenční hodnota příjmu nebyla stanovena, pouze adekvatní hodnota příjmu.+ Referenční hodnota příjmu nebyla stanovena.° Kultivováno v fermentovaném potravinovém mixu: bio sója, bio akácie, bio kvasinky Saccharomyces cerevisiae, bio maltodextrin, bio pomerančová kůra, bio vojtěška, L. acidophilus, B. bifidum, L. rhamnosus, enzymy papain a bromelain.

Ostatní látky: bio tráva z ječmenu (mladý ječmen), bio akácie, bio zelená papája, bio rostlinný potah tablety.

Obsahuje: bio fermentovanou SÓJU.

Bez lepku, mléka a mléčných výrobků a GMO.

POUŽITÍ

Jedna tableta jednou denně, s jídlem nebo bez.

Skladování: Uchovávejte mimo přímé slunce a vysoké teploty.

Upozornění: Nepoužívejte, pokud je víčko poškozené nebo úplně chybí. Uchovávejte mimo dosah dětí! Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Spotřebovat do: viz datum uvedené na obalu.

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.