Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Pure Synergy SuperPure® Beta 1,3-Glukany 60 kapslí

Neohodnoceno

Betaglukany - extrakt z mořských řas

Extrakt beta-glukanu z řas, namísto kvasinek. Doplnků stravy s beta-glukany je nespočet, často však pochází z kvasinek. Beta-glukany z kvasinek jsou nerozpustné a také hůře biologicky dostupné. Bývají chemicky modifikované, aby se jejich biologická dostupnost zvýšila. Beta-glukany extrahované z mořských řas jsou přirozeně biologicky dostupné Beta-glukany přítomné v obilovinách nevykazují imunostimulační účinky, ale ovlivňují příznivě hladinu cholesterolu a glukózy v krvi. Beta 1,6-glukany mají imunomodulační účinek, ale nejvíce imunostimulačních účinku bylo pozorováno u beta 1,3-glukanů, které se nacházejí v houbách a řasách. [1]

Položka byla vyprodána…
990 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: H00036
Pure Synergy SuperPure® Beta 1,3-Glukany 60 kapslí
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

SLOŽENÍ

1 kapsle obsahuje:

SuperPure® 100% Beta 1,3-Glukany

z 700mg SuperPure® mořských řas rodu Euglena gracilis (krásnoočko štíhlé)

550 mg

Pomocné látky: rostlinná kapsle (celulóza)

Bez lepku, mléka a mléčných výrobků, aditiv a GMO.

POUŽITÍ

Jedna kapsle jednou nebo dvakrát denně, s jídlem nebo bez.

Skladování: Uchovávejte mimo přímé slunce a vysoké teploty.

Upozornění: Nepoužívejte, pokud je víčko poškozené nebo úplně chybí. Uchovávejte mimo dosah dětí! Není určeno jako náhrada pestré stravy.

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.