Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

RAW LÍSKOOŘÍŠKOVÝ KRÉM S KAKAEM ORGANIC 200G

Neohodnoceno

Dvě jednoduché ingredience v dokonalé rovnováze, která ponechává prostor pro sladkou chuť nepražených lískových oříšků „Tonda Gentile Romana“ a kakaového prášku. To svým silným, ale jemným aroma dotváří chuť ťohoto krému. Produkt bez přidaného cukru. Krém věnovaný milovníkům silných, ale jemných chutí.

299 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: H00173
RAW LÍSKOOŘÍŠKOVÝ KRÉM S KAKAEM ORGANIC 200G
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Ověřené oblíbené kombo - nepražené lískové oříšky „Tonda Gentile Romana“ a nepražené kakao bez přidaných cukrů v raw kvalitě. Při procesu výroby RAW krému teplota nepřesáhne 42 °C, a jsou tak zachovány živiny a tělu prospěšné látky.

  • obsahuje esenciální mastné kyseliny 
  • bohaté na minerály
  • bohaté na vitamíny 
  • zdroj antioxidantů 

Jemné kakao Criollo z peruánské Amazonie 

Raw Cacao je nový způsob výroby a vychutnávání čokolády. Je to hledání potěšení a výrobní postupy, které ve srovnání s tradičními postupy nejlépe zachovávají vzácné kvality kakaa a dalších použitých surovin. Cacao Crudo je prvním výrobcem raw čokolády v Itálii.

Používá jemné jednopůvodní kakaové odrůdy Criollo z peruánské Amazonie, které nikdy neprochází zpracováním nad 42°C, což je práh, nad kterým začíná proces znehodnocování různých živin. Klasický proces pražení kakaových bobů je nahrazen pomalým sušením v chráněné atmosféře. 

Kakao jako superpotravina

Nepražené kakaové boby stejně jako i produkty z nich vytvořené, díky šetrnému zpracování, představují výborný prostředek, jak dodat tělu energii, dobrou náladu i jasnou mysl. Díky účinným látkám, které obsahují, mají povzbuzující účinek a navozují příjemný stav bdělosti. Obsahují vysoké množství minerálů, vitamínů a enzymů. Prospěšné látky  jako hořčík, draslík a vitamíny skupiny B příznivě působí na celý kardiovaskulární systém. Jsou plné antioxidantů, včetně flavonoidů, které eliminují negativní účinek volných radikálů a pomáhají chránit srdce a cévy.

Opravdová čokoláda dodá tělu mnoho energie, vitamínů a minerálů a  stačí opravdu pár kousků, aby vás zasytila. 

V čem jsou lískové ořechy přínosem

Mají vysokou výživovou hodnotu. Kromě kvalitních tuků a bílkovin jsou bohaté také na vitamíny A, E, K, které jsou rozpustné v tucích. Dále obsahují i vitamíny B a C. Najdeme v nich dokonce minerály, jako je vápník, hořčík, draslík, sodík, železo, zinek, mangan, selen a měď, které jsou důležité pro zdraví celého organismu. 

Díky vysokému obsahu výživných látek jsou vhodné pro každodenní doplnění prospěšných látek a v porovnání s jinými ořechy jsou snadněji stravitelné. 


VÝŽIVOVÉ HODNOTY 

                                                                        ve 100g
Energetická hodnota 2543 kJ/ 608 kcal
Tuky  52,5 g
   z toho nasycené tuky 5 g
Sacharidy 15 g
   z toho cukry 3,3 g
Vláknina 7 g
Bílkoviny 17 g
Sůl 0 g
Hořčík 234 mg

 

SLOŽENÍ

Pasta z lískových oříšků„Tonda Gentile Romana“  * (78 %), kakaový prášek * (22 %). 

Může obsahovat mandle a vlašské ořechy.

* produkt ekologického zemědělství

Zpracované za studena (raw = složky neprošly tepelnou úpravou nad 42°C)

Země původu: Itálie, Peru

 

SKLADOVÁNÍ

Uchovávejte na suchém chladném a temném místě mimo zdroj tepla a slunečního záření.

 

BALENÍ

Čistá hmotnost: 200 g ve skleněné nádobě