Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Smidge™ Sensitive probiotika kapsle 60 kapslí

Neohodnoceno

Většina z nás již slyšela, že probiotika pomáhají udržovat zdravý, vyvážený trávicí systém, ale bohužel většina lidí si neuvědomuje, že přísady v některých probiotikách mohou bránit tomuto efektu, který probiotika mají. 

Proto společnost Organic3 vytvořila probiotický doplněk GutPro™. Prášek GutPro™ vytvořili tak, aby poskytovala základní prvky pro zažívací zdraví, bez určitých kmenů bakterií a aditiv, které mohou některé lidi dráždit. Probiotika dnes pod názvem Smidge™. Díky tomu jsou Smidge™ tou správnou volbou pro lidi s citlivými zažívacími systémy, nebo pro každého, kdo chce zlepšit své zdraví zažívacího ústrojí, a to způsobem, který je vhodný pro jejich střeva.

 

Položka byla vyprodána…
1 350 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 5567
Smidge™ Sensitive probiotika kapsle 60 kapslí
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

 

Kapsle Smidge™ jsou určeny pro ty, kteří nepotřebují koncentrovaný přípravek jako jsou prášková probiotika Smidge™ Powder, nebo těm, kterým kapsle vidí jako jednodušší. 

SLOŽENÍ SMIDGE™ PROBIOTIK

Kmeny bakterií: Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Lactobacillus gasseri, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus salivarius.

Pomocné látky: mikrokrystalická celulóza, rostlinná kapsle (hydroxypropylmetylcelulóza, voda)

Probiotika Smidge™ NEobsahuje žádné běžné alergeny: mléko / kasein, vejce, ryby, měkkýše, ořechy, arašídy, pšenice / lepek, kukuřice, kvasinky a sójové boby. Neobsahuje přidaná barviva, konzervanty ani vonné látky.

1 kapsle obsahuje 5 miliard CFU (kolonií tvořících jednotek).

Balení obsahuje 60 kapslí.

POUŽITÍ SMIDGE™ PROBIOTIK V KAPSLÍCH

Užívejte jedenkrát denně spolu s jídlem nebo dle doporučení odborníka 2 kapsle. Pro děti a citlivé jedince lze získat menší dávku otevřením kapsle a odebráním části obsahu.

Skladování: Při dlouhodobém skladování uchovávejte v lednici. Mohou být ponechána v pokojové teplotě až po dva týdny. Vhodná pro cestování. Nevyndavejte absorbent vlhkosti. Používejte jen čisté a především suché nástroje. 

Upozornění: Nepoužívejte, pokud je víčko poškozené nebo úplně chybí. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Spotřebovat do: viz datum uvedené na obalu

DOPRAVA

Probiotika obsahují aktivní lyofilizované (mrazem sušené) bakterie. Na rozdíl od živých kultur, které mohou být zničeny při transportu teplem, lyofilizované bakterie zůstávají nedotčené a stabilní, se všemi jejich blahodárnými vlastnostmi. Také obal probiotik je vakuově uzavřen. Díky těmto vlastnostem probiotika Smidge™ dobře snáší teploty do 25°C a v při těchto teplotách je výrobcem deklarováno, že nedojde ke snížení účinnosti probiotik při přepravě a mohou být NEOTEVŘENÁ mimo lednici až týden. V případě vyšší teploty než 25°C posíláme s chladící vložkou. Při doručení nemusí být chladící vložka studená. 

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.