Terra Origin, Kolagen + Protein Kostní Výživa, čokoláda, 466 g

Neohodnoceno
 
 
  • 1 z 2

Podporuje pohodlí kloubů, pružnost a zdraví chrupavky, podporuje zdravé vlasy, pokožku a nehty. Collagen + Protein Bone Broth obsahuje kolagen typu I a III. a důležité nutriční kofaktory nalezené v kostním bujónu, které vám poskytnou lahodnou chuť spolu s důležitými složkami pro zlepšení vašeho zdraví. Vyrobeno z kolagenu pro podporu kloubů. Příchut čokoláda.

Dostupnost Momentálně nedostupné
990 Kč
Kód produktu H00125
Značka Terra Origin
Kategorie Přírodní lékárna
Položka byla vyprodána...
 

Ve společnosti Terra Origin se snažíme zlepšit pohodu mysli a těla pomocí přírodních a účinných, vědecky studovaných ingrediencí. Terra Origin věří v sílu této kombinace ke zlepšení celkového zdraví člověka a obnovení rovnováhy v životě, s živinami v zemi a vytvořenými v ní. Naše doplňky propagují lepší uvnitř i vně a dávají vám sílu žít život.
Smíchejte 1 odměrku (včetně odměrky) do 8–10 oz vody, džusu, smoothie nebo koktejlu, 1krát nebo vícekrát denně. Skvělé s mandlovým, kešu nebo kokosovým mlékem. Lze konzumovat teplé nebo studené.

Další ingredience
Peptan® hovězí kolagenové peptidy, hydrolyzovaný hovězí protein, maltodextrin, přírodní aroma, oxid křemičitý.17 gramů bílkovin na porci z kuřecího, hovězího a krůtího masa. 2 gramy sacharidů.

Vyrobeno v USA z ingrediencí vypěstovaných v USA a dalších zemích.

Varování
Uchovejte v chladu a suchu. Používejte pouze podle pokynů.