Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Terra Origin, Kolagen + Protein Kostní Výživa, vanilka, 466 g

Neohodnoceno

Podporuje pohodlí kloubů, pružnost a zdraví chrupavky, podporuje zdravé vlasy, pokožku a nehty. Collagen + Protein Bone Broth obsahuje kolagen typu I a III. a důležité nutriční kofaktory nalezené v kostním bujónu, které vám poskytnou lahodnou chuť spolu s důležitými složkami pro zlepšení vašeho zdraví. Vyrobeno z kolagenu pro podporu kloubů. Příchut vanilka.

Položka byla vyprodána…
1 490 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: H00136
Terra Origin, Kolagen + Protein Kostní Výživa, vanilka, 466 g
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Ve společnosti Terra Origin se snažíme zlepšit pohodu mysli a těla pomocí přírodních a účinných, vědecky studovaných ingrediencí. Terra Origin věří v sílu této kombinace ke zlepšení celkového zdraví člověka a obnovení rovnováhy v životě, s živinami v zemi a vytvořenými v ní. Naše doplňky propagují lepší uvnitř i vně a dávají vám sílu žít život.
Smíchejte 1 odměrku (včetně odměrky) do 8–10 oz vody, džusu, smoothie nebo koktejlu, 1krát nebo vícekrát denně. Skvělé s mandlovým, kešu nebo kokosovým mlékem. Lze konzumovat teplé nebo studené.

Další ingredience
Peptan® hovězí kolagenové peptidy, hydrolyzovaný hovězí protein, maltodextrin, přírodní aroma, oxid křemičitý.17 gramů bílkovin na porci z kuřecího, hovězího a krůtího masa. 2 gramy sacharidů.

Vyrobeno v USA z ingrediencí vypěstovaných v USA a dalších zemích.

Varování
Uchovejte v chladu a suchu. Používejte pouze podle pokynů.