Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Ťuli a Ťuli BIO VLASOVÝ OLEJ MAKADAM

Neohodnoceno

BIO vlasový olej, který představuje 100% panenský makadamový olej lisovaný za studena, má vysokou vstřebatelnost, a proto vlasy neumastí, ale naopak je vyživí o vitamíny A, B a E, nenasycené mastné kyseliny, selen, zinek a přirozený ochranný faktor 3 až 4. 100% BIO olej za studena lisovaný z makadamových oříšků je ideálním řešením pro namáhané, barvené, velmi suché a poškozené vlasy, které ztrácejí lesk a vitalitu. Vhodný na svědění a suchou pokožku hlavy, promasírování a vyživení od kořínků vlasů. Olejíček proniká hluboko do pokožky a vlasů, vyživuje je, prodlužuje trvanlivost barvených vlasů a působí proti vyblednutí.

299 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: B00172
Ťuli a Ťuli BIO VLASOVÝ OLEJ MAKADAM
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Olej z makadamových ořechů je výjimečný ve svém spektru mastných kyselin kvůli vysokému obsahu kyseliny palmitolejové, mastné kyseliny, která se primárně nachází v živočišných tucích. Celkově 82,5% makadamových ořechů tvoří mono nenasycené mastné kyseliny (kyselina olejová). Přibližně 2% tvoří polynenasycené mastné kyseliny (kyselina linolová) - zbytek, tj. 16%, jsou nasycené mastné kyseliny (kyselina palmitová). Kromě mastných kyselin obsahují makadamové ořechy vápník, železo, draslík, hořčík a fosfor, vitamíny A (beta karoten), B1 a B2.

Aby olej mohl plnit svou funkci, je třeba ho nanášet vždy na navlhčenou pokožku (platí to vždy a pro jakýkoliv olej). Olej následně vytváří ochranný film nad zvlhčenými částmi kůže, čímž zajišťuje, že vlhkost v pokožce a vlasech zůstane zachována a neproniká ven. Tímto způsobem olejíček reguluje rovnováhu vlhkosti. V ideálním případě se může nanášet přímo po sprše, protože pak se absorbuje téměř bez zbytků.Vysoce kvalitní makadamový olej je ideální pomocník krásy od hlavy až po paty. Vhodný na suchou, citlivou a podrážděnou pokožku, velmi vhodný na zralou a stárnoucí pleť.

Balené ve skle s pipetou pro praktické dávkování.

Skladujte na suchém a tmavém místě bez přístupu přímého slunečního záření. Doporučujeme skladovat při teplotách do 22 °C.

 


Způsob použití

 

Hlavu a vlasy si opláchněte vodou a jemně prosušte ručníkem. Nakapejte pár kapek rovnoměrně po celé pokožce hlavy a konečky prstů si promasírujte celou hlavu. Nechte působit alespoň 5 minut, aby se olejíček vstřebal do pokožky. Také můžete nanést na konečky vlasů a nechat chvíli působit. Potom hlavu umyjte šamponem (aby vlasy nezůstaly mastné). Pro velmi suché vlasy – po spláchnutí šamponu si vlasy jemně prosušte ručníkem. Do dlaně si kápněte 3-8 kapek (podle délky vlasů) promněte ruce o sebe a přejeďte si po konečcích vlasů. Neoplachujte. Konečky vlasů zůstanou vyživené, lesklé a zdravé.

 


Složení

Organický (BIO) za studena lisovaný olej z makadamových ořechů.