Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Ťuli a Ťuli DĚTSKÁ OLEJOVÁ EMULZE NA KOUPÁNÍ

Neohodnoceno

Matěj Bublinka - Dětská olejová emulze na koupání je vhodná pro koupání novorozenců, kojenců a malých dětí. Emulze je hypoalergenní, neobsahuje žádné sulfáty, silikony ani parabeny.

Položka byla vyprodána…
310 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: B00176
Ťuli a Ťuli DĚTSKÁ OLEJOVÁ EMULZE NA KOUPÁNÍ
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

1/4 obsahu emulze sestává z kvalitního panenského BIO jojobového oleje a zbývající 3/4 tvoří sprchový gel lesní jahoda, který je tvořen organickými rostlinnými oleji, z jemných přírodních povrchově aktivních látek a ze složek zjemňujících pokožku. Povrchově aktivní látky jsou rostlinného původu a vytvářejí bohatou a jemnou pěnu.

Jojobový olej výborně zvlhčuje dětskou pokožku, zklidňuje svědění a zarudnutí. Pokožkou je rychle absorbovatelný, přirozeně ji čistí, vyživuje a regeneruje. Obsahuje množství minerálů a živin jako provitamin A, vitamin E a B.

Dětská olejová emulze na koupání je certifikována pro použití pro děti od narození nezávislou zkušební laboratoří Eurofins EVIC France v Bordeaux.

Skladujte na suchém a tmavém místě bez přístupu přímého slunečního záření. Doporučujeme skladovat při teplotách do 22 °C.

Způsob použití

 

Před použitím protřepejte, aby se jojobový olej rovnoměrně promíchal v celém objemu emulze. Nastříkejte malé množství do koupele a rozmíchejte.

 


Složení

Voda, Organický (BIO) panenský jojobový olej, Kokosát draselný, Oleát draselný, Organický glycerín rostlinného původu, Laurylbetaín, Přírodní extrakt z lesní jahody, Benzylalkohol, Draselné soli mastných kyselin palmojádrového oleje, Kyselina palmového jádra, Decylglukozid, Citrát draselný.