Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Ťuli a Ťuli Dobrý spánek Přírodní esenciální olej

Neohodnoceno

Směs 100% esenciálních olejů, která Vám pomůže dosáhnout pokojného spánku a sladké sny. Tato speciální upokojující směs na Dobrý spánek obsahuje kombinaci esenciálních olejů levandule, citron, majoránka a heřmánek.

199 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: B00014
Ťuli a Ťuli Dobrý spánek Přírodní esenciální olej
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Netoxický, nedráždivý, ale příležitostně senzibilizační. Vždy nejprve otestujte malé množství kvůli možné citlivosti či alergické reakci. Přímý a nepřímý kontakt s očima způsobí podráždění. Nikdy nepoužívejte čisté éterické oleje na pokožku těla bez ředění, nikdy nepoužívejte vnitřně, držte mimo dosah dětí. Jestliže jste těhotná, před použitím se poraďte s lékařem.

Způsob použití: Přidejte 5 kapek do koupele o teplotě 37 °C. Pro lepší rozpustnost můžete smíchat se solí či nosným rostlinným olejem. Po zředění v nosném oleji (kokosový, olivový či jiný rostlinný) můžete rozestřít na spánkové oblasti Vaší hlavy. Do aromalampy či difuzéru – přidejte do misky s vodou 3 až 5 kapek a nechejte rozptýlit v místnosti v domě či bytě.

Složení: 100% přírodní esenciální olej levandule, 100% přírodní silice citron, 100% přírodní silice majoránka, 100% přírodní silice heřmánek.