Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Ťuli a Ťuli na imunitu přírodní esenciální olej

Neohodnoceno

Směs čistých 100% esenciálních olejů, které mají silné antioxidační vlastnosti, posilují a očišťují imunitní systém. Tato speciální směs obsahuje esenciální oleje Bergamot, Borovice a Čajový strom.

Položka byla vyprodána…
154 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: B00015
Ťuli a Ťuli na imunitu přírodní esenciální olej
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Tak jako posiluje imunitní systém, neutralizuje tento esenciální olej také mikroby, zmírňuje svalové napětí a bolest kloubů, zmírňuje bolesti hlavy způsobené přetažením, stimuluje nervový systém, snižuje únavu a nervové vyčerpání.

Netoxický, nedráždivý, ale příležitostně senzibilizační. Vždy nejprve otestujte malé množství kvůli možné citlivosti či alergické reakci. Přímý a nepřímý kontakt s očima způsobí podráždění. Jestliže jste těhotná, před použitím se poraďte s lékařem.

Způsob použití: Přidejte 5 kapek do koupele o teplotě do 37 °C. Pro lepší rozpustnost můžete smíchat se solí či nosným rostlinným olejem. Přímou inhalací – nakapejte 1–2 kapky na bavlněný kapesník či vatový tampon a vdechujte. Do aromalampy či difuzéru – přidejte do misky s vodou 3 až 5 kapek a nechejte rozptýlit v domě, bytě, kanceláři či v autě.

Složení: Citrus Aurantium Bergamia Peel Oil, Pinus sylvestris Needle Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil.