Od 1.7.2024 do 31.8.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Ťuli a Ťuli PŘÍRODNÍ LEVANDULOVÁ VODA S ROZPRAŠOVAČEM 100 ml

Neohodnoceno

Levandule je bylina známá svými uklidňujícimi účinky na pokožku a mysl. Tradičně se používá k psychickému uvolnění, snížení krevního tlaku a proti nespavosti. Mnozí z nás si však neuvědomují její další výhody a využití levandule v péči o naše zdraví, pokožku a vlasy.

250 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: B00289
Ťuli a Ťuli PŘÍRODNÍ LEVANDULOVÁ VODA S ROZPRAŠOVAČEM 100 ml
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Levandulová voda má protizánětlivé účinky a může se topicky použít na zklidnění kožních zánětů. Upokojuje podrážděnou pokožku a zmírňuje její zarudnutí. Její antiseptické a protizánětlivé vlastnosti pomáhají při prevenci a léčbě akné. Levandulová voda dodává vlasům zdravý lesk, pomáhá odstraňovat lupy a zabraňuje též bakteriálním infekcím na pokožce hlavy. Obsahuje silné antioxidanty, které dokáží bojovat proti škodlivým účinkům znečišťujících látek na pokožku. Pravidelné používání levandulové vody na tvář udržuje pleť mladou a rozzářenou.

Sladké aroma levandule může pomoci zamaskovat tělesný zápach, protože má antibakteriální a protiplísňové vlastnosti, čímž zabraňuje množení bakterií, a tím i vzniku zápachu.

Aplikujte na tvář, na vlasy anebo přímo na ložní prádlo.

Způsob použití

 

Aplikace je vhodná večer před spaním, ráno po probuzení i kdykoliv během dne podle potřeby.

  1. Protizánětlivé účinky

Jestliže chcete použít levandulovou vodu ke zmírnění zánětu na pokožce, jednoduše ji aplikujte přímo na problémovou oblast a nechejte uschnout. Rovněž můžete přidat několik kapek vody do svého pleťového krému či tělového mléka. Jestliže chcete zmírnit zarudnutí na tváři, nastříkejte levandulovou vodu na pleť a nechejte uschnout.

  1. Proti akné

Namočte odličovací tampon do levandulové vody a aplikujte na akné. Neoplachujte. Jestliže máte silné akné, používejte levandulovou vodu jako sprej na tvář během celého dne. Pro zesílení účinku nakapejte do levandulové vody pár kapek esenciálního oleje z čajovníku.

  1. Proti lupům

Umyjte si vlasy jako obvykle a následně nastříkejte levandulovou vodu do vlhkých vlasů a masírujte pokožku hlavy po dobu dvou minut. Vlasy svažte do drdolu a nechejte působit po dobu 3-4 minut. Opláchněte čistou vodou. Neoplachujte, jestliže máte s lupy vážný problém. Plusem je, že vlasy zůstanou krásně jemné, lesklé a voňavé.

  1. Pleťové tonikum

Namočte vlasový tampon do levandulové vody a jemně jím potírejte pleť. Pomocí rozprašovače stříkejte na tvář podle potřeby v průběhu celého dne.

  1. Deodorant

Namočte vatový tampon do levandulové vody a potřete si oblast podpaží. Rovněž můžete nastříkat levandulovou vodu do podpaží a na celé tělo rozprašovačem, Vaše pokožka bude jemná a voňavá po levanduli.

 


Složení

Organická levandulová voda vyrobená destilací z květů bulharské levandule.


Země původu

Bulharsko.

Skladujte na suchém a tmavém místě bez přístupu přímého slunečního záření. Doporučujeme skladovat při teplotách do 22 °C.