Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Ťuli a Ťuli Přírodní MALINO-MRKVOVÝ krém na opalování

Neohodnoceno

Přírodní krém na opalování pro děti i dospělé, který je vhodný na jakýkoli typ pokožky. Obsahuje panenský malinový olej, mrkvový olej, Bio včelí vosk a oxid zinečnatý. Tyto složky účinně absorbují nebo odrážejí ultrafialové (UV-A a UV-B) sluneční záření a tím pomáhají chránit Vaši pokožku před spálením. Navíc tento olej obsahuje velké množství pro pokožku prospěšných látek, které Vaši pokožku hydratují, regenerují, léčí a chrání před vnějšími vlivy. Náš olej na opalování má ochranný SPF faktor 25+, což znamená, že blokuje minimálně 96 % UV záření.

399 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: B00023
Ťuli a Ťuli Přírodní MALINO-MRKVOVÝ krém na opalování
Neohodnoceno
prirodny olej na opalovanie orez
Tip

Detailní popis produktu

V našem krému na opalování je použit nejkvalitnější za studena lisovaný panenský malinový olej. Tento olej je jeden z nejkvalitnějších rostlinných olejů obecně. Má vysoký obsah regenerujících a ochranných složek: alfa a gama tokoferoly (vitamin E), vitamin A, omega-3 a omega-6 mastné kyseliny. Tyto složky poskytují vynikající antioxidační aktivitu. Vysoká hladina vitaminu E hraje důležitou roli při regeneraci a kondicionování kůže. Tento olej obsahuje více než 80 % esenciálních mastných kyselin. Omega-6 mastné kyseliny jsou typicky přítomny v množství 50 % až 60 % a spolu s omega-3 mastnými kyselinami snižují účinky oxidačního stresu na pokožce. Malinový olej je bohatý na kyselinu alfa-linolenovou, která má výrazné protizánětlivé a léčivé vlastnosti – léčí vyrážky, ekzémy, psoriázu a jiná kožní onemocnění. Vytváří lipidovou bariéru, která zajišťuje ochranu kůže a udržení vlhkosti v pokožce. Je ideální pro suchou, unavenou, zralou a poškozenou pokožku.

Námi použitý mrkvový olej je vlastně mrkvový macerát, který se vyrábí macerací kořenů mrkve ve slunečnicovém oleji. Je bohatý na beta karoten, vitaminy A, B, C, D a E. Obsahuje bioflavonoidy, všechny deriváty luteolinu a antioxidanty, které jsou zvláště účinné v boji proti rakovině kůže. Mrkvový olej je výborný na ochranu pokožky proti slunečnímu záření, a to díky vysokému obsahu beta karotenu. Je také prospěšný pro suchou, stárnoucí nebo vrásčitou pokožku, pokožku regeneruje a hydratuje. Velmi účinně zabíjí široké spektrum bakterií a hub, které mohou způsobovat onemocnění kůže.

Včelí vosk je výborným lékem a prevencí při mnoha onemocněních kůže, od ekzému až po akné. Je účinný i při ochraně proti slunečnímu záření, snižuje účinky slunečních paprsků na Vaši pokožku a léčí jakékoliv spálení, které se již na pokožce mohlo vyskytnout. Je bohatý na vitamin A, má hydratační účinek, protizánětlivé a antiseptické vlastnosti, podporuje růst kožních buněk a tím vytváří zdravou a pružnou pokožku. Anti-alergenní a germicidní antioxidační účinky včelího vosku vytváří přirozenou ochranu proti škodlivému slunečnímu UV záření.

Oxid zinečnatý je jemný krystalický bílý prášek, který vytváří ochrannou vrstvu na pokožce. Poskytuje širokospektrální ochranu proti slunečnímu záření, která zabraňuje popáleninám, a to i když máte velmi citlivou pokožku. Zároveň pomáhá při snižování zánětu kůže spojeného s vyrážkou, alergiemi nebo podrážděním, poskytuje ochranu před rakovinou kůže, pomáhá při regeneraci pokožky po poranění nebo popálení. Oxid zinečnatý použitý v našem oleji na opalování neobsahuje žádné nanočástice. Na pokožce vytváří fyzikální bariéru proti širokospektrálnímu ultrafialovému záření (UV-A i UV-B). Na rozdíl od oxidu titaničitého nevytváří při absorpci slunečního záření volné radikály, ale UV záření absorbuje prostřednictvím procesu elektronové excitace. Energii UV záření pak uvolňuje v infračervené oblasti ve formě tepla.

Způsob použití

Tento olej na opalování je tužší konzistence z důvodu obsahu včelího vosku. Před aplikací na pokožku si ho jemně rozetřete v dlaních, následně olej aplikujte na pokožku a rovnoměrně rozetřete po celém povrchu těla. Aplikaci opakujte dle potřeby. Olej neobsahuje žádné iritující látky, proto je vhodný i pro použití na obličeji v okolí očí a rtů. Je vhodný pro všechny typy pokožky pro děti i dospělé.

Složení

Malinový olej, BIO včelí vosk, Organický (BIO) slnečnicový olej, Oxid zinečnatý, Beta karoten, Přírodní vitamin E.