Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

PŘÍRODNÍ REPELENT PROTI KLÍŠŤATŮM

Neohodnoceno

S nadcházejícím letním počasím se zvyšuje také množství klíšťat v přírodě. Klíšťata mají výrazný vliv na lidské zdraví a výskyt chorob přenášených klíšťaty narůstá. Syntetické chemikálie se běžně používají jako akaricidy (pesticidy proti roztočům), většina těchto chemikálií má však prokazatelně negativní účinky i na další živé organismy, včetně lidí. 

Položka byla vyprodána…
249 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: B00178
PŘÍRODNÍ REPELENT PROTI KLÍŠŤATŮM
Neohodnoceno
prirodny repelent proti kliestom stvorec small
Tip

Detailní popis produktu

Tento tuhý repelent proti klíšťatům je vyroben pouze z nejkvalitnějších přírodních ingrediencí. Neobsahuje alkohol, DEET, konzervanty ani jiné chemické látky. Jako repelentní složka proti klíšťatům a jinému hmyzu působí 100% esenciální oleje Geranium, Citronella, Cedrové dřevo Atlas a Rozmarýn, jejichž aromatické složky jsou pro klíšťata a jiný hmyz odpuzující a toxické. Díky kokosovému oleji a kakaovému máslu Vaši pokožku tento repelent navíc výborně hydratuje, zklidňuje a podporuje její přirozenou pružnost.

 


Způsob použití

 

Repelent rovnoměrně rozetřete přímo na pokožku, především na nohách, rukách a krku.

 


Složení

Organický (BIO) panenský kokosový olej lisovaný za studena, Organické (BIO) kakaové máslo, 100% přírodní esenciální olej citronela java, 100% přírodní esenciální geránium, 100% přírodní esenciální cedr Atlas, 100% přírodní silice rozmarýn.