Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Ťuli a Ťuli PŘÍRODNÍ ŠAMPON KAFROVNÍK

Neohodnoceno

Poctivý přírodní šampon Hruška, u kterého se můžete těšit na bohatý a voňavý pěnivý zážitek. Vlasy šetrně umyje, ošetří a zregeneruje suché, lámavé a poškozené konečky. Přírodní šampon bez jakýchkoliv sulfátů, parabenů a silikonů.Šampon je vyroben ze surovin, které vyživují a posilují vaše vlasy, zlepšují jejich pružnost a lesk. Je vhodný pro všechny typy vlasů, obzvlášť pro ošetření suchých a poškozených vlasů.

261 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: B00308
Ťuli a Ťuli PŘÍRODNÍ ŠAMPON KAFROVNÍK
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Poctivý přírodní šampon Kafrovník, u kterého se můžete těšit na bohatý a voňavý pěnivý zážitek. Vlasy šetrně umyje, ošetří a zregeneruje suché, lámavé a poškozené konečky. Přírodní šampon nejenom pro pořádné chlapy je bez jakýchkoliv sulfátů, parabenů a silikonů. Šampon je vyroben ze surovin, které vyživují a posilují vaše vlasy, zlepšují jejich pružnost a lesk. Je vhodný na všechny typy vlasů, zabraňuje jejich vypadávání a podporuje jejich růst.

Šampon obsahuje přes 80% certifikovaných organických složek rostlinného původu. Jemné povrchově aktivní látky přírodního rostlinného původu vytváří bohatou a jemnou pěnu. Šampon je obohacen o Aloe Vera, panthenol (ovlivňuje růst vlasů), phytokeratin (stavební bílkovina) a 100% přírodní silici kafrovník, která má chladivé účinky a ne moc výraznou vůní.

Esenciální olej z kafru má unikátní chemické složení, které mu dává antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti a je zároveň silným bojovníkem proti infekcím a vším. Stejně podporuje krevní cirkulaci na pokožce hlavy, čímž stimuluje růst vlasů a zabraňuje vypadávání vlasů. Stejně účinně pomáhá při problémech s lupy a zlepšuje texturu vlasů. Vaše vlasy budou měkké a lesklé.

Šampon je zabalen do obalu v kombinaci sklo a dřevo.

Skladujte na suchém a tmavém místě bez přístupu přímého slunečního záření. Doporučujeme skladovat při teplotách do 22 °C.

 


Způsob použití

 

Před každým použitím protřepejte láhev a naneste přiměřené množství na vlhké vlasy a pokožku hlavy. Jemně masírujte vlasy a pokožku po dobu jedné minuty a dobře opláchněte. Šampon je vhodný pro denní použití.

 


Složení

Voda, Decylglukozid, Panthenol, Organický glycerín rostlinného původu, Phytokeratin (Hydrolyzovaný kukuřičný protein, Hydrolyzovaný pšeničný protein, Hydrolyzovaný sójový protein), Laurylbetaín, Přírodní emulgátor xanthanová guma (získaná kvašením cukru), Chlorid sodný, Fenoxyetanol, 100% přírodní silice kafr, Aloe Vera, Kyselina citronová, Kyselina benzoová, Kyselina dehydrooctová.


Země původu

Slovensko.