Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Viridian VITAMÍN C ACEROLA 50G ORGANIC

Neohodnoceno

Vitamín C Acerola nebo-li malpígie je rostlina, jejíž třešňovité plody obsahují velké množství bioflavonoidů, karotenoidů a jsou také jedním z nejbohatších zdrojů vitamínu C. 1 g Aceroly obsahuje 180 mg vitamínu C (1 g pomeranče obsahuje 0,4 mg vitamínu C). Mezi další aktivní složky patří vitamín A, draslík a hořčík.

730 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: H00154
Viridian VITAMÍN C ACEROLA 50G ORGANIC
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Acerola 50g Organic
 
Jak užívat: Hodí se jako prevence i při prvních příznacích nachlazení. Nesnadno se rozmíchává, je lépe nasypat prášek do sklenice s vodou nebo nápojem a cca 10 min nechat, rozpustí se sám.
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Imunitu, zdroj vitamínů
- Prevenci chřipky a nachlazení
- Prevenci projevů stárnutí
- Péči o pleť

Balení: 50 g
 
Dávkování: Dospělí berte cca 4 – 8 g (1 – 2 čajové lžičky) denně s jídlem, nebo dle doporučení lékaře. Děti od 3 let max. 4 g (1 čajovou lžičku) denně s jídlem. Lze rozmíchat v džusu/smoothie.
 
Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu, suchu, mimo dosah dětí. VEGAN. Usedlina není na závadu.
 
Složení ve 4 g: Bio Acerola (Malpighia punicifolia, Barbadosská třešeň) 4 g prášku poskytuje přibližně 720 mg (900% DDD*) vitamínu C.

Obsahuje přirozeně se vyskytující bioflavonoidy, rutin a hesperidin. 

UPOZORNĚNÍ

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék  a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování . Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací  zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.