Od 1.7.2024 do 31.8.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Yemna balzám na rty vanilka

Neohodnoceno

Balzám na rty s vyladěným složením olejů a kakaové máslo, dá rtům tu správnou ochranu, výživu, hydrataci a navíc v kompostovatelných papírovém obalu.

139 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: MY0049
Yemna balzám na rty vanilka
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Naše balzámy na rty vytvářejí na rtech lehký film, nelepí, nejsou přislazené, nejsou hutné a příliš mastné. Jsou akorát příjemné s dlouhodobou ochranou.

Balzámy na rty jsou vhodné pro každého člověka a děti chrání před vysušením a praskáním rtů. Obzvláště jsou vhodné v zimním, sychravém, větrném počasí.

Hlavní složky:

Makový a Konopný pocházejí ze Slovenska od lokálních pěstitelů. Balzámy na rty vytvářejí na rtech lehký film, nelepí, nejsou přislazené, nejsou hutné a příliš mastné. Jsou akorát příjemné s dlouhodobou ochranou.

Bio  kakaové máslo  v potravinářské kvalitě pomáhá předcházet vysoušení a popraskání rtů. Zanechává hedvábný pocit na rtech a lehký ochranný film.

Bio  makový olej  ze slovenské produkce má charakteristickou vůni a pomáhá uklidňovat, regenerovat a předcházet popraskání. Napomáhá hojit rány a chrání buňky a zpomaluje proces stárnutí.

Bio  konopný olej  je krásné zelené barvy je zdrojem vitamínů E, A, D a minerálních látek zejména vápník hořčík, železo. Je vhodný při ekzémech, psoriáze, akné. Na rtech plní funkci antibakteriální, regeneruje a zpevňuje, pomáhá hojit popraskanou pokožku.

Bio panenský kokosový olej a hroznový olej doplňují složení balzámů o hydratační a zjemňující vlastnosti.

Včelí vosk tvoří ochranný film na rtech, fixuje vlhkost a působí antibakteriálně.

varianty:

MĚSÍČEK-RAKYTNÍK bez přidané další vůně-ucítíte vůně použitých surovín- tóny čokolády, vůni máku, ovocné tóny rakytníkového oleje.

VANILKA  typická teplá vůně vanilkového cukru

MEDUŇKA svěží příchuť pravé meduňkový silice napomáhá při oparech, infekcích na rtech.

 

                             Balzám je vhodný i pro alergiky na ořechy

Balené v kompostovatelné papírové tubě.

Hmotnost: objem tuby 9 g

Mechanismus tuby je vytlačovací-zespodu palcem opatrně zatlačíte a balzám se vysune, nanesete na rty a poklepáním po stole vysunutou část vrátíte zpět a zavřete.

Měsíček-Rakytník

Ingrediens / složení: Oryza Sativa Oil, Calendula Officinalis Oil, Cera Flava, Theobroma Cacao Butter, Pappaver somniferum Oil, Cannabis Sativa Seed Oil, Cocos nucifera Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Hipophae Rhamnoides, Tocopherol, Helianthus annuus Seed Oil

vanilka

Ingrediens / složení : Oryza Sativa Oil, Cera Flava, Theobroma Cacao Butter, Pappaver somniferum Oil, Cannabis Sativa Seed Oil, Cocos nucifera Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Aroma, Tocopherol, Helianthus annuus Seed Oil

meduňka

Ingrediens / Složení: Oryza Sativa Oil, Cera Flava, Theobroma Cacao Butter, Pappaver somniferum Seed Oil, Cannabis Sativa Seed Oil, Cocos nucifera Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Tocopherol, Helianthus annuus Seed Oil, Mellisa Officinalis, citral * 

* Přirozeně se vyskytující v silicích