Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

Máta a levandule -krémový přírodní deodorant BEZ CHEMIE 50 ml

Neohodnoceno

Vůně  máty spermint, bulharské levandule s kapkou pačuli  je velmi jemná a zároveň svěží, vyvážená a vhodná pro muže tak pro ženy. Podařilo se namíchat unikátní konzistenci a hlavně účinný deodorant, který nepotlačuje přirozené pocení ale zabraňuje vzniku nepříjemnému zápachu.

Položka byla vyprodána…
199 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: MY0044
Máta a levandule -krémový přírodní deodorant BEZ CHEMIE 50 ml
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Vůně  máty spermint, bulharské levandule s kapkou pačuli  je velmi jemná a zároveň svěží, vyvážená a vhodná pro muže tak pro ženy.

Náš deodorant je přírodní alternativa účinně eliminující tělesný pach. Neblokuje potní žlázy ale brání rozkládat pot který doprovází nepříjemný zápach. Jemně krémová až pěnová konzistence zaručuje snadnou aplikaci bez pocitu mastnoty. 

Antibakteriální účinky deodorantu jsou postaveny na panenském kokosovém oleji a oxide zinku. Výživu pokožky podpaží zabezpečuje bambucké máslo a přebytečnou vlhkost absorbuje prášek z rostliny marantha třtinová.

Hlavní neutralizátor mastných kyselin odpovědných za zápach je soda bicarbonate. A v poslední řadě protizánětlivou a regenerační složku v deodorantu tvoří alantoin, který získáváme z kořene kostivalu.                                               

Nanášejte malé množství o velikosti hrášku do oblasti podpaží a jemně vetřete, nechte uschnout. Deodorant je možné použít podle potřeby vícekrát za den na umytou oblast podpaží.

Složení / Ingredients : Cocos nucifera Oil (kokosový olej), Butyrospermum Parkii Butter (bambucké Mals), Arow Root Powder (maranta), Sodium Bicarbonate (soda bicarbonate), Zinc Oxid (oxid zinečnatý), Allantoin (kořen kostivalu), Lavandula Angustifolia Oil , 

* Přirozeně se vyskytující v éterických olejích.                                                  

Upozornění:  Deodorant během letních teplých dnů skladujte do 27st. Celsia.

Velikost: 50ml recyklovatelný plastový kelímek