Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

YOU & OIL AROMATERAPIE ZUBNÍ PASTA ONA JASMÍN A MÁTA 70 ML

Neohodnoceno

Zubní pasta bez fluoru s aromaterapeutickými účinky bylin pro zdravou a bezpečnou ústní hygienu. Jasmín navíc zvyšuje pocit euforie a snižuje úzkost a apatii.

standardní cena: 249 Kč –20 % 199 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: B00161
YOU & OIL AROMATERAPIE ZUBNÍ PASTA ONA JASMÍN A MÁTA 70 ML
Neohodnoceno
Aphrodisiac toothpaste for her jasmine lifestyle 1 1
249 Kč –20 %

Detailní popis produktu

Afrodiziakální zubní pasta You & Oil s aromaterapeutickými účinky bylin je bioaktivní přírodní produkt pro zdravou a bezpečnou péči o ústní dutinu. Složení inspirované komplexními výzkumy aromaterapie působí jako vysoce účinný posilovač libida.

Zubní pasta ONA s jasmínovým esenciálním olejem stimuluje pocity pohody, přináší pozitivitu a zároveň snižuje úzkost a apatii. Je zvláště vynikající pro použití u žen, protože jasmínový olej se používá ke zvýšení pocitu euforie během sexu a ke snížení sexuální úzkosti.

Hlavní ingredience obsažené v obou typech zubních past ONA a ON fungují spolu navzájem a vytvářejí jedinečný spojovací vzorec, který působí jako stimulátor sexu. Při použití zubních past u obou partnerů vytvářejí stimulující aroma, snižují sexuální úzkost, uvolňují svaly, vzbuzují a zvyšují euforii během aktu.

Vhodné pro:

normální i citlivé zuby

Klíčové vlastnosti: 

  • jemně čistí a posiluje zubní sklovinu

  • uhlí a minerální soli přirozeně bělí

  • jasmínový olej stimuluje pocity pohody, přináší pozitivitu a zvyšuje pocit euforie

  • svěží mátová příchuť

  • bez fluoru a SLS

  • bioaktivní složení

Náš tip:

Pro synergický účinek používejte zubní pastu ONA + ON s partnerem. Vyzkoušejte a vytvořte si nový vzájemný večerní rituál. 

Doporučené použití:

Množství velikosti hrášku naneste na kartáček a čistěte běžným způsobem min 3 min. Pro starší 18-ti let.

Složení:

Calcium Carbonate, Aqua, Sorbitol, Cocos Nucifera Oil, Glycerin, Sodium Coco-Sulphate, Menthol, Xanthan Gum, Coco-Caprylate, Sodium Chloride, Jasminum Sambac Flower Oil, Sodium Benzoate, Stevioside, Citrus Nobilis Peel Oil, Potassium Sorbate, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Chlorophyllin-Copper Complex, Ananas Sativus Extract, Maltodextrin, Charcoal Powder, Mineral Salts, Benzyl Alcohol, Limonene, Linalool. 

Kosmetika You & Oil je bioaktivní.

Kosmetika je vytvořená tak, aby naslouchala potřebám těla. Obsahuje bioaktivní rostlinné látky, které na základě vědeckých poznatků spolupracují a pomáhají nastavit rovnováhu v oblasti zdraví i duševní pohody. Každá složka je pečlivě vybrána a společně s ostatními vytváří synergický efekt při řešení zdravotního nebo psychického problému.

You & Oil má koncentrovanou sílu již v jedné kapce.

Směsi You & Oil jsou vytvořené odborníky na aromaterapii. Jsou synergické, jedna složka posiluje účinky druhé složky. Proto jsou směsi mnohem účinnější než jednoduché éterické oleje.

Přírodní éterické oleje You & Oil jsou výjimečně penetrační a aktivní farmakologické látky, takže i ta nejmenší kapka esenciálního oleje může být velmi silná a cenná. Cílem je vždy vytvořit produkt, který má koncentrovanou sílu již v jedné kapce.

You & Oil využívá aromaterapii jako alternativní druh medicíny.

You & Oil vnímá aromaterapii jako z oblíbených druhů alternativní medicíny, která nás navrací zpět k přírodě. Aromaterapie využívá nenahraditelného bohatství přírody pro léčbu pomocí vůní. Aromaterapie samozřejmě také úzce souvisí s osobností, s jejími záměry, charakterem a dokonce i myšlenkami. Esenciální oleje mohou příznivě ovlivnit naše intelektuální a emocionální stavy, které nás provází v období nemocí či nepříjemných stavech.

Výrobce: You & Oil, Litva. 

You & Oil vyvíjí a vyrábí od roku 2014 jedinečné produkty na bázi přírodních olejů a bioaktivních látek, které udržují v rovnováze a povzbuzují životně důležité procesy pokožky. Jedinečné bioaktivní směsi esenciálních olejů, které pomáhají při obnově zdraví a duševní pohody.

Nápad se zrodil u zakladatelky Birutė Nastaravičiūtė, která je podnikavou matkou čtyř dětí. Na trhu nenacházela dostatek kvalitních přírodních produktů jak pro sebe tak děti, proto se je rozhodla vytvořit sama. Hlavní myšlenkou a filosofií You & Oil produktů je vytvořit takový produkt, kdy již jeho jediná kapka bude účinná.

Jejich receptury jsou inovativní. Aktivně vyhledávají nové ingredience a jejich účinnost zkoumají společně s agenturou MITA Agenturou pro vědu, inovace a technologie a s Litevských výzkumným centrem pro agrikulturu a lesnictví. Hledají především nové lokální zdroje. Jako příklad je kdoule a jejich iniciativou prokázané pozitivní účinky v kosmetice.  

You & Oil od svého počátku vyvinulo více než 100 holistických produktů pro zdraví a krásu. Jejich biologická síla a účinnost byla vědecky prokázána.  V portfoliu najdeme produkty pro aromaterapii, zdraví, péči o pleť, vlasy a ústní hygienu. 

Produkty You & Oil nejsou testovány na zvířatech a jsou vhodné pro vegany. Produkty získaly jako první v Litvě mezinárodní přísnou certifikaci Ecocert, která potvrzuje vysokou kvalitu vstupních surovin. Dnes již certifikaci obnovenou nemají, ale kvalitu vstupních surovin udržují stále vysokou.