Od 1.7.2024 do 31.8.2024 nebudeme expedovať objednávky.

YOU & OIL BEAUTY SHOT ZPEVŇUJÍCÍ 100% KOLAGEN 10ML

1 hodnocení

Bioaktivní pleťové sérum s anti-age účinky s extrakty červených řas podporuje tvorbu kolagenu, vyhlazuje vrásky pro mladistvý vzhled pleti.

standardní cena: 399 Kč –50 % 199 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: B00158
YOU & OIL BEAUTY SHOT ZPEVŇUJÍCÍ 100% KOLAGEN 10ML
1 hodnocení
YOU & OIL BEAUTY SHOT ZPEVŇUJÍCÍ 100% KOLAGEN 10ML
399 Kč –50 %

Detailní popis produktu

Koncentrovaný revoluční přípravek s vysokou účinností již v jedné kapce séra. Bioaktivní sérum s extrakty mořských řas vypíná pleť, zjemňuje a vyhlazuje vrásky. Pomocí high-tech technologií byly kombinovány dvě složky z červených řas: taurin a oligofurcelaran, které hydratují pokožku, podporují tvorbu kolagenu a zabraňují předčasnému vzniku vrásek.

Beauty shoty You & Oil jsou vysoce účinné. Díky vybraným přírodním aktivním látkám, které pronikají do hlubších vrstev kůže, ovlivňují její správné procesy, podporují její hydrataci a zpomalují tak stárnutí pleti a obnovují její vitalitu.

Koncentrovaný revoluční přípravek s vysokou účinností již v jedné kapce séra. Jedna kapka séra před použitím krému nebo smícháním s pleťovým krémem jako injekce pro krásnou a zdravou pleť!

Vhodné pro:

suchá pleť, zralá pleť, vrásky

Klíčové vlastnosti:

  • hydratuje, vyhlazuje vrásky, vypíná a zpevňuje pleť

  • karagenan sodný jako polysacharid extrahovaný z mořských řas, zabraňuje ztrátě hydratace z hlubších vrstev pokožky, vypíná pleť a pomáhá snižovat výskyt jemných linií a vrásek

  • extrakt z červených řas ceněný pro své ultra hydratační a ochranné vlastnosti díky vysoké koncentraci minerálů a stopových prvků pokožku znovu mineralizuje

  • bioaktivní složení

  • 100 % přírodní produkt

Doporučené použití:

Jednu kapku séra smíchejte s obvyklou dávkou pleťového krému a naneste společně na obličej. Nebo můžete použít samostatně na vlkou pleť ideálně každý večer po dobu nejméně 14 dní pro viditelný efekt.

 

Složení:

Water,Glycerin,Jania Rubens Extract,Sodium Carrageenan,Pentylene Glycol,Hexamidine Diisethionate,Guar Gum,Phenethyl Alcohol

 

Kosmetika You & Oil je bioaktivní.

Kosmetika je vytvořená tak, aby naslouchala potřebám těla. Obsahuje bioaktivní rostlinné látky, které na základě vědeckých poznatků spolupracují a pomáhají nastavit rovnováhu v oblasti zdraví i duševní pohody. Každá složka je pečlivě vybrána a společně s ostatními vytváří synergický efekt při řešení zdravotního nebo psychického problému.

You & Oil má koncentrovanou sílu již v jedné kapce.

Směsi You & Oil jsou vytvořené odborníky na aromaterapii. Jsou synergické, jedna složka posiluje účinky druhé složky. Proto jsou směsi mnohem účinnější než jednoduché éterické oleje.

Přírodní éterické oleje You & Oil jsou výjimečně penetrační a aktivní farmakologické látky, takže i ta nejmenší kapka esenciálního oleje může být velmi silná a cenná. Cílem je vždy vytvořit produkt, který má koncentrovanou sílu již v jedné kapce.

You & Oil využívá aromaterapii jako alternativní druh medicíny.

You & Oil vnímá aromaterapii jako z oblíbených druhů alternativní medicíny, která nás navrací zpět k přírodě. Aromaterapie využívá nenahraditelného bohatství přírody pro léčbu pomocí vůní. Aromaterapie samozřejmě také úzce souvisí s osobností, s jejími záměry, charakterem a dokonce i myšlenkami. Esenciální oleje mohou příznivě ovlivnit naše intelektuální a emocionální stavy, které nás provází v období nemocí či nepříjemných stavech.

Výrobce: You & Oil, Litva. 

You & Oil vyvíjí a vyrábí od roku 2014 jedinečné produkty na bázi přírodních olejů a bioaktivních látek, které udržují v rovnováze a povzbuzují životně důležité procesy pokožky. Jedinečné bioaktivní směsi esenciálních olejů, které pomáhají při obnově zdraví a duševní pohody.

Nápad se zrodil u zakladatelky Birutė Nastaravičiūtė, která je podnikavou matkou čtyř dětí. Na trhu nenacházela dostatek kvalitních přírodních produktů jak pro sebe tak děti, proto se je rozhodla vytvořit sama. Hlavní myšlenkou a filosofií You & Oil produktů je vytvořit takový produkt, kdy již jeho jediná kapka bude účinná.

Jejich receptury jsou inovativní. Aktivně vyhledávají nové ingredience a jejich účinnost zkoumají společně s agenturou MITA Agenturou pro vědu, inovace a technologie a s Litevských výzkumným centrem pro agrikulturu a lesnictví. Hledají především nové lokální zdroje. Jako příklad je kdoule a jejich iniciativou prokázané pozitivní účinky v kosmetice.  

You & Oil od svého počátku vyvinulo více než 100 holistických produktů pro zdraví a krásu. Jejich biologická síla a účinnost byla vědecky prokázána.  V portfoliu najdeme produkty pro aromaterapii, zdraví, péči o pleť, vlasy a ústní hygienu. 

Produkty You & Oil nejsou testovány na zvířatech a jsou vhodné pro vegany. Produkty získaly jako první v Litvě mezinárodní přísnou certifikaci Ecocert, která potvrzuje vysokou kvalitu vstupních surovin. Dnes již certifikaci obnovenou nemají, ale kvalitu vstupních surovin udržují stále vysokou.