Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

YOU & OIL KI BOLEST V KRKU 5 ML

Neohodnoceno

100 % přírodní bioaktivní směs esenciálních olejů ulevuje při bolesti a škrábání v krku. Pro dospělé a děti od 6-ti let.

299 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: B00272
YOU & OIL KI BOLEST V KRKU 5 ML
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

 

Bioaktivní směs esenciálních olejů ulevuje dětem při bolesti a škrábání v krku. Elixír éterických olejů je vzácnou směsí čajovníku, levandule, zázvoru a citrónu napuštěných do sladkého mandlového oleje na pomoc s červeným a zaníceným krkem.

Směsi éterických olejů You & Oil jsou vytvořené odborníky na aromaterapii. Směsi jsou synergické, kdy se jejich účinky vzájemně doplňují a posilují. Přírodní éterické oleje jsou výjimečně penetrační a aktivní farmakologické látky, takže i ta nejmenší kapka esenciálního oleje může být velmi silná a cenná. Věda již prokázala schopnost esenciálních olejů neutralizovat hrozby, jako jsou viry, bakterie, houby. Na rozdíl od většiny chemických léků, vhodně používané esenciální oleje působí subtilně a udržují citlivý imunitní systém v rovnováze.

Vhodné pro:

dospělé a děti od 6-ti let

Klíčové vlastnosti:

  • ulevuje od bolesti krku, podrážděným a oteklým hrdlem

  • čajovník má silné antibakteriální a protizánětlivé účinky proti choroboplodným zárodkům, posiluje imunitní systém při bolestech v krku

  • levandule uvolňuje a zklidňuje podráždění

  • zázvor má protizánětlivé účinky

  • použití masáží přes pulsní body

  • bioaktivní složení

  • 100 % přírodní

Doporučené použití:

Vetřete 3-4 kapky na kůži v oblasti krku 3-4x denně. Vždy užívejte tento přípravek přesně podle pokynů uvedených v této příbalové informaci nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka.

Složení:

Prunus Amygdalus Dulcis Oil,Melaleuca Alternifolia Leaf Oil,Lavandula Angustifolia Oil,Zingiber Officinale Root Oil,Citrus Limon Peel Oil,Coumarin,Limonene,Linalool,Geraniol,Citral