Od 16.2.2024 do 29.2.2024 nebudeme expedovať objednávky.

YOU & OIL KI STRESS 5 ML

Neohodnoceno

Směs éterických olejů pomáhá snížit psychické napětí, podrážděnost z pracovního nebo i osobního prostředí. Pro dospělé a děti od 6-ti let.

Položka byla vyprodána…
309 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: B00270
YOU & OIL KI STRESS 5 ML
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

 

Bioaktivní směs esenciálních olejů pomáhá snížit psychické napětí, podrážděnost z pracovního nebo i osobního prostředí. Elixír je vzácnou směsí éterických olejů bergamotu, levandule a gerania ponořených do sladkého mandlového oleje, působí proti depresi, úzkosti a dodává dobrou náladu a energii.

Směsi éterických olejů You & Oil jsou vytvořené odborníky na aromaterapii. Směsi jsou synergické, kdy se jejich účinky vzájemně doplňují a posilují. Přírodní éterické oleje jsou výjimečně penetrační a aktivní farmakologické látky, takže i ta nejmenší kapka esenciálního oleje může být velmi silná a cenná. Věda již prokázala schopnost esenciálních olejů neutralizovat hrozby, jako jsou viry, bakterie, houby. Na rozdíl od většiny chemických léků, vhodně používané esenciální oleje působí subtilně a udržují citlivý imunitní systém v rovnováze.

Vhodné pro:

dospělé a děti od 6-ti let

Klíčové vlastnosti:

  • pomáhá snížit psychické napětí, podrážděnost z pracovního i osobního prostředí

  • éterický olej levandule má uklidňující, sedativní účinek, léčí bolest a úzkost a zároveň vyvolává spánek

  • esenciální olej bergamot působí příznivě na psychiku, dodává radost a optimismus

  • esenciální olej geránia má výraznou růžovou vůni a pomáhá uvolňovat negativní vzpomínky, zvyšuje účinnost ostatních relaxantů

  • svěží vůně citrusů povzbuzuje a podporuje pozitivní náladu 

  • použití jemnou masáží na pulsní body

  • bioaktivní složení

  • 100 % přírodní

Doporučené použití:

Jemně vmasírujte 3 kapky do solárního plexu 3x denně. Vyhněte se přímému slunečnímu záření nebo UV záření po dobu až 12 hodin po použití.

Složení:

Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond Oil),Pelargonium Graveolens Oil (Geranium E.O.),Citrus Bergamia Peel Oil Expressed (Bergamot E.O.),Lavandula Angustifolia Oil (True Lavender E.O.),Geraniol,Limonene,Linalool,Citronellol,Coumarin